43-річна Ані Лорак вразила правдою про стосунки з батьками, які віддали її в інтернат: “Нікому не потрібні”

Відома російська співачка Ані Лорак розповіла в інтерв'ю про відносини зі своїми батьками, які колись віддали її до інтернету через бідність.

Ні для кого не секрет, що неймовірно популярна на пострадянському просторі співачка Ані Лорак виросла у дуже бідній сім’ї, яка через злидні навіть була вимушена віддати маленьку дівчинку, яка у майбутньому стане зіркою, до інтернату. Артистка багато разів розповідала у своїх інтерв’ю, що не ображається на них і навіть більше, щаслива, що свого часу туди потрапила, адже вдома не було чого їсти.

Ані Лорак вразила правдою про стосунки з батьками, які віддали її в інтернат

Родина артистки не переїхала до неї в Москву, але Кароліна не залишила їх у біді і допомагає з грошима. Зараз у квартирі матері Кароліни проводений ремонт, який фінансувала саме співачка. Але Лорак не приховує свого розчарування через те, що її тато та мама, які отримали прекрасну освіту, не можуть подбати про себе як слід через умови в країні.

“Прикро, що шановні люди з такими професіями, скажімо, як у моїх батьків — тато журналіст, а мама — диктор на радіо, пропрацювавши по 25 років, сьогодні начебто нікому не потрібні. У такій ситуації опинилися багато хто. Дякувати Богу, я можу допомагати батькам. Боюся уявити, як склалося б їхнє життя, якби вони не мали мене”, – зазначає артистка.

Хоча аудиторія не збагне, чому зірка не забере родину до свого розкішного палацу у Підмосков’ї, співачка наполягає на версії, згідно якої, її мама сама не хоче переїжджати до неї. Такі самі слова говорили Віктор Павлік, Андрій Данилко і Олег Винник, чиї матері залишилися в селах, жити так само обідно, як і раніше. Втім, як і вище вказаних випадках, літня жінка не залишилася без копійки у кишені, і зіркова донька з задоволенням допомагає мамі.

реклама

Поділіться статтею

Ані Лорак вразила правдою про стосунки з батьками, які віддали її в інтернат

43-річна Ані Лорак вразила правдою про стосунки з батьками, які віддали її в інтернат: “Нікому не потрібні”

Відома російська співачка Ані Лорак розповіла в інтерв'ю про відносини зі своїми батьками, які колись віддали її до інтернету через бідність.
Олена Мозгова екстремально схудла

Колишня дружина Олександра Пономарьова Мозгова екстремально схудла: тепер тонша, ніж Марія Яремчук (ФОТО)

Колишня дружина Олександра Пономарьова Олена Мозгова опублікувала результати свого схуднення, якими здивувала усю українську публіку. Жінка втратила 22 кілограми.
Руслана Лижичко розповіла про майбутнє поповнення в родині

48-річна Руслана Лижичко з малюком на підході зізналася, кого вони чекають з чоловіком: “Маленьку копію Руслани”

0
Українська співачка Руслана Лижичко, яка у 2004 році здобула перемогу на пісенному конкурсі "Євробачення", розповіла про майбутнє поповнення та назвала, кого вони чекають з чоловіком.
Скільки разів насправді виходила заміж Наталія Сумська

Скільки разів насправді виходила заміж Наталія Сумська: чи обігнала молодшу сестру Ольгу за кількістю шлюбів?

Життя сестр Сумських - одна з найбільш обговорюваних тем у мережі. Фанати цікавляться найменшими, найдрібнішими подробицями дорогих акторкам моментів.
Ксенія Мішина розповіла, чому пішла від Олександра Еллерта

32-річна Ксенія Мішина розповіла, чому пішла від переможця “Холостячки” Еллерта: “Не було щастя, не було кохання”

Українська акторка, екс-холостячка Ксенія Мішина дала ексклюзивне інтерв'ю Доротеє, в якому розповіла про стосунки та розрив з Олександром Еллертом.

Популярне

Останні новини