Маленький син Віктора Павліка і Катерини Репяхової захворів та потрапив до лікарні: оголошений діагноз не тішить

Молода дружина знаменитого виконавця Віктора Павліка Катя повідомила про те, що їхній маленький син Михайло сильно захворів. Усі деталі в статті.

А влітку минулого року у відомого українського виконавця Віктора Павліка сталася щаслива подія. На світ з’явився його четвертий син Михайло. Мамою хлопчика була вже на той час молода дружина артиста та його концертна директорка Катя Репяхова.

Ця подія була не просто важливою для співака, але стала для нього свого роду ліками. Нагадуємо, що 2 роки тому він втратив свого сина Павла, який помер від саркоми.

Маленький син Віктора Павліка і Катерини Репяхової захворів та потрапив до лікарні

Хлопчик росте не по днях, а по годинах, завжди посміхнений та позитивний. Підписники його мами з великим задоволенням спостерігають за його іграми та взаємодією з батьками.

Однак, нещодавно сталося вельми неприємна ситуація у сімействі. Катя зникла на певний час зі свого блогу, що ставиться вельми рідко, і ба більше дала зрозуміти, що зробила це свідомо, через хиткий душевний стан. Згодом з’ясувалося, що Катя боролася з поганим самопочуттям свого сина. Виявляється, Михасик захворів і не на жарт. Про це стало відомо з особистої сторінки блогерки в соціальній мережі Instagram.

Маленький син Віктора Павліка і Катерини Репяхової захворів та потрапив до лікарні. Скріншоти особистої сторінки Каті

Дитина хрипить та кашляє. Також піднялася температура. Зіркові батьки одразу відвезли Михайла до клініки, де йому зробили різноманітні тести та поставили можливі діагнози. Один з них — гостра інфекція верхніх дихальних шляхів. Звісно, батьки намагаються оперативно лікувати свого спадкоємця, адже немає більшої біди, ніж недуга дитини.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини