“Курортний заробіток”: психологиня Наталія Холоденко обурена, що за житло в евакуації вимагають тисячі доларів

Кому війна - кому матір рідна. У мережі побільшало повідомлень про те, що на заході України орендодавці завищили ціни на найпростіше житло у десятки разів.

Сьогодні захід України приймає всіх: киян, ірпенчан, харків’ян, маріупольців – всіх, хто змушений був полишити дім, можливо родину, аби врятуватися. Втім, виявилося, що дехто намагається підзаробити на біді.

Ринок нерухомості сьогодні переживає великий стрес, адже дуже багато українців шукають зараз житло, а отже попит став більший за пропозицію. Втім, не всі виявилися гостинними. Дехто з орендодавців вирішив по повній брати суму за свої середньостатистичні апартаменти.

Психологиня Наталія Холоденко обурилася поведінкою людей і розповіла у своєму Інстаграмі, що через це багато людей не можуть виїхати у безпечне місце, адже не мають змоги сплачувати за проживання.

“Мої знайомі не можуть переїхати на західну Україну, бо вартість проживання в місяць… 1000$”, – розповіла зірка.

Психологиня Наталія Холоденко обурена, що за житло в евакуації вимагають тисячі доларів

Наталія ставить у приклад європейські країни, де купу біженців з нашої землі люди пускають пожити безкоштовно, в той час, коли у наших регіонах готові брати втридорога:

“Чи ми дійсно разом?”, – запитується Холоденко та продовжує: “Чи кому війна, а кому курортний заробіток?”

Психологиня Наталія Холоденко обурена, що за житло в евакуації вимагають тисячі доларів

“Сором такий”, – підсумувала зірка

Дійсно знайти сьогодні прихисток в Україні – задача не з простих. Тисячами втікали люди з Ірпеня, вдалося вивезти мешканців Бучі, Києва. Перевагу у пошуках надають в першу чергу сім’ям з дітками. Перенавантажені від евакуйованих громадян України і сусідні країни: Польша, Молдова.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини