Як виглядає тесть Юрія Горбунова: Катя Осадча вперше показала свого батька, з яким попрощалася в лютому (ФОТО)

Катерина Осадча з початком повномасштабної війни в Україні не стала виїздити за кордон, маючи таку можливість. Зірка телебачення залишилася на Батьківщині, хоч і не вдома в Києві, та спрямувала всі свої сили на допомогу простим українцям – вона спільно з командою “Світського життя” організувала проєкт з пошуку зниклих людей, займається питанням всиновлення і вдочеріння дітей, що залишилися без батьків внаслідок дій окупантів, а також невпинно вірить у ЗСУ, за які не перестає молитися.

Через 5 років шлюбу з Юрієм Горбуновим Катя Осадча заговорила про розлучення
Як виглядає тесть Юрія Горбунова? Катя Осадча вперше показала свого батька

Натомість батьки Каті відмовилися їхати на захід, куди вона з дітьми вирушила ще наприкінці лютого. Розлука була надзвичайно важкою, адже коли вони прощалися, то не знали, чи ще зможуть колись побачитися, хоч і вголос про це не говорили. Такими одкровеннями Осадча поділилася у зворушливому привітанні тата з днем народження.

Як виглядає тесть Юрія Горбунова

Так, телеведуча виклала фото з батьком і побажала йому попри все берегти любов до життя й усього, що він робить, зауважила, що тато для неї приклад у всьому та пообіцяла, що перемога вже скоро.

Крім того, Катерина розповіла, що її батьки разом з котом пережили найважчі дні окупації Київщини, знаходячись у себе вдома неподалік від Василькова.

У коментарях одним з перших засвітився Юрій Горбунов, який теж не обділив тестя привітаннями:

“Многая літа, Олександр Володимирович! Все буде Україна!”.

Як виглядає тесть Юрія Горбунова? Катя Осадча вперше показала свого батька
Як виглядає тесть Юрія Горбунова? Катя Осадча вперше показала свого батька

Схожі новини