Що відомо про долю віагрянки Даші Медової, яка безслідно зникла після розбірок зі своїм колишнім чоловіком?

Гурт “ВІА Гра”, мабуть, один з найвідоміших музичних колективів в українському шоу-бізнесі. Творча група завжди складалася з трьох солісток, які відрізнялись неймовірними тембрами голосів та професійними навичками.

"ВІА Гра" забули про сказане і виступили перед росіянами
Що відомо про долю віагрянки Даші Медової

За всю історію існування колективу, починаючи з 2000 року, склад гурту змінювався 20 разів. Майже кожній солістці цей проєкт приніс популярність, неоціненний досвід та відчинив дорогу до нових досягнень.

Проте одній екс-солістці двері у майбутнє так і не відчинились, у прямому сенсі цього слова. Мало кому відомо, що Костянтин Меладзе не єдиний продюсер колективу. Просуванням музичного гурту по кар’єрних сходах він займався у парі зі своїм партнером, Дмитром Костюком.

Після розпуску старого складу співачок, Дмитро вирішив створити нове тріо. Талановита дівчина Дар’я Кобець, більш відома як Дар’я Медова, у 2013 році пройшла кастинг на роль однієї з солісток “ВІА Гра” та навіть брала участь у “Євробаченні”.  Сталося так, що грандіозного успіху новий колектив не набув та вже через рік Дар’я покинула гурт.

Що відомо про долю віагрянки Даші Медової

Здавалося, що молодій, талановитій та повній амбіцій виконавиці нічого не заважає будувати сольну кар’єру після отриманого досвіду. Але двері у світ музики та шоу-бізнесу Дар’ї Медової так і не відчинились.

Молода виконавиця на той час була одружена з бізнесменом Олександром Швецем. Пара виховувала доньку, проте щасливим цей шлюб назвати було не можна. Розлучитись мирним шляхом подружжя не змогло та вирішили ділити опіку над дитиною через суд. Але засідання у 2018 році Дар’я Медова не дійшла.

Як розповідали рідні дівчини, вони взагалі втратили з нею зв’язок ще за кілька місяців до судового розгляду. Батько виконавиці зізнається, начебто колишній чоловік його доньки сказав, що серед живих її вже немає. Але бізнесмен цю версію заперечує, наполягаючи, що дружина просто втекла, спробувавши ще й викрасти доньку. І ось, вже як 4 роки поспіль, доля дівчини невідома.

Нагадаємо, що назва гурту “ВІА Гра” це абревіатура “Вокально-інструментальний ансамбль”.

Схожі новини