Леся Нікітюк вперше показала свого батька на честь його дня народження і вразила схожістю: “Ів Сент Іван”

Нікітюк улюблена українська телеведуча, яку народ любить за її шалене почуття гумору та харизму. Свій шлях на телебаченні дівчина почала ще у юні роки, але в якості асистента зірок. Лесі доводилось носити чай, каву та виконувати інші прохання відомих, українських зірок. Але згодом, завдяки старанням Лесі, все змінилося.

Ведуча народилася в Хмельницькому, звідки поїхала заради будування світлого майбутнього. А от батьки залишились у рідному місті. Тато Лесі, за її словами, справжній чоловік. Його звуть Іван Іванович.

Л
Леся Нікітюк привітала батька з днем народження

Чоловік полюбляє рибалку настільки, що донька подарувала йому човен, щоб Іван Іванович міг займатися улюбленою справою на пенсії. Леся дуже любить свого батька і каже, що він справжній захисник.

“Все життя мене захищає: у нього дуже коротка розмова з тими, хто намагається зробити мені погано – за російським кораблем” – каже Леся.

Також її батько справжній хазяїн та справжній жартівник, от напевно в нього Леся й пішла своїм гумористичним характером, що і змусило народ полюбити її. Та й сили для захисту у Лесі не відняти, вона може бути дуже різка, не зважаючи на свою доброту, щирість та нескінченний запас прзитиву.

Леся Нікітюк привітала батька з днем народження
Леся Нікітюк привітала батька з днем народження

Вчора тато Нікітюк святкував день народження, але скільки років виповнилося імениннику, вона не стала казати. Леся вирішила привітати батька ще й у сторіс instagram. Також окрім привітань Леся розсекретила подарунок для батька – це буде відпочинок all inclusive разом.Тільки коли відбудеться ця поїздка і куди, Нікітюк також вирішила тримати в секреті.

Схожі новини