Ноги-колоди: екс-віагрянка Анна Сєдокова показала себе у своїй найбільшій вазі і розповіла, як схудла

Під час війни велика кількість знаменитостей зізнається про те, що їхня вага змінилася. І хоча, це далеко не найбільша проблема, артисти роблять це задля того, щоб інші українки знали, що не тільки вони через стрес активно набирають кілограми і не можуть їх позбутися.

Анна Сєдокова, яка раніше знаходилася в Сполучених Штатах Америки і нещодавно повернулася до російської федерації, замість того, щоб нарешті хоча б слово сказати про саму війну, розповіла про те, як вона вплинула на її емоційний та фізичний стан.

Анна Сєдокова показала себе у своїй найбільшій вазі

У своєму Telegram-каналі виконавиця оприлюднила  декілька знімків, на яких знаходиться у найбільшій вазі для себе та вперше розповіла про свою боротьбу за стрункість.

Анна Сєдокова показала себе у своїй найбільшій вазі

“Я роблю це. Мої 72 кілограми. Хочу показати вам фото, після яких я сказала собі “досить!”

Співачка розповіла, що декілька зайвих кілограмів лише засмутили її і через невдачу вона почала себе не контролювати та їла все підряд. Втім, через деякий час їй вдалося опанувати себе і прийти до минулої форми.

Але це не єдина проблема, з якою Анні довелося зіштовхнутися цього року. Окрім хейту через мовчання та проблем з контролем під час харчування, артистка знову страждає від кропивниці. Вся проблема полягає в тому, що від неї необхідно робити спеціальні ін’єкції, але в російській федерації їх вже немає через санкції. Лікуватися Анна може в Сполучених Штатах Америки, де одна процедура коштує тисячу доларів.

Відмовлятися від лікування не можна, адже це може призвести до летального результату.

Схожі новини