Через 6 років після розставання Марія Яремчук не стримала почуттів до Пономарьова і видала себе з головою

Перша дуетна пісня Олександра Пономарьова та Марії Яремчук вийшла на широкі екрани у 2016 року. Вона ж дала старт чуткам про те, що між знаменитостями щось більше, ніж дружба, а точніше — справжнісінький роман.

Пізніше співак підлив олії у вогонь, заявивши, що в нього стосунки з молодою виконавицею. Тим не менш, Марія Яремчук не розгубилася та спростувала новину. А вже через декілька років артистка повідомить, що завершує сценічну кар’єру через фобію.

Марія Яремчук вперше видала свої почуття до Пономарьова

Марія Яремчук відгуляла весілля
Марія Яремчук вперше видала свої почуття до Пономарьова

На особистій сторінці спадкоємиці Назарія Яремчука в соціальній мережі Instagram майже не з’являлася жодних оновлень, так як красуня почала вести повністю закритий образ життя. Але з початком повномасштабної війни в Україні все кардинально змінилося: виконавиця підтримала своїх фанатів, не дивлячись ні на що, записала нову пісню, почала активно ділитися думками у свому мікроблозі.

Так, нещодавно співачка оприлюднила свій вірш, яким супроводила чергову фотографію на своєму акаунті. Через стільки років Олександр Пономарьов прийняв рішення публічно відреагувати на творчість Марії, залишивши у коментарях емодзі серця. Яремчук не змусила виконавця чекати довго на відповідь і проявила взаємність по відношенню до артиста.

Марія Яремчук вперше видала свої почуття до Пономарьова

Судячи з усього, знаменитості досі підтримують зв’язок і мають непогані взаємини, адже демонструють серйозну теплоту та ніжність одне до одного, що знову підтверджує, що чутки про роман пари не виникли на пустому місці.

Схожі новини