Чорноволосий мусульманин з темною шкірою та бізнесом: якого зятя Захур та Камалія схвалили для дочки

Коли чоловік Камалії Мохаммад Захур прийняв рішення покинути свою сім’ю та шукати кохання, його дочка Таня та син Арман були вже дорослими людьми. попередньою дружиною у бізнесмена не складалися, але він дочекався, коли його спадкоємці будуть здатні прийняти його рішення.

Незабаром в нього з’явилася красуня дружина Камалія, а потім і дочки Арабелла та Мірабелла. Про старших дітей підприємцю пресі було відомо мало, але інформація поступово виходила назовні.

Якого зятя Захур та Камалія схвалили для дочки

Виявляється, його старша дочка Таня вийшла заміж за чоловіка на ім’я Харун Рашид . Ба більше, в мережі можна знайти його фотографії, адже жінка постійно публікує спільні кадри з ним.

Якого зятя Захур та Камалія схвалили для дочки

Обидва займаються бізнесом. У спадкоємиці мільярдера є своя клініка естетики у центрі Лондона, тому клієнтів вона приймає найелітніших.

Цікаво, що у своїх останніх stories на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм співачка навіть декілька разів засвітила зятя, коли вони знаходилися за одним столом.

Якого зятя Захур та Камалія схвалили для дочки

Дарма, що з сім’єю своєї падчерки у виконавиці склалися не дуже добрі стосунки. Справа в тому, що матір Тані є росіянкою, а Камалія зовсім не добирає висловів, коли говорить про ворожу країну та її мешканців.

Втім, голова сімейства сподівається, що цей конфлікт все ж таки вщухне та пройде, як це вже колись було. Адже у співачки та її падчерки вже не вперше псуються стосунки. І це зовсім не дивно, адже Таня молодша за артистку всього на 4 роки, що значно ускладнює їхнє спілкування.

Схожі новини