Вагітна Настя Каменських таємно покинула Україну та розповіла, у якій країні сховалася: більше не з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських на момент початку повномасштабної війни в Україні знаходилася разом зі своїм чоловіком Потапом, мамою та свекрухою в Іспанії. Зіркова родина досить довго не поверталася додому, і з’явилася в столиці лише у вересні. Тоді ж навколо артистки поповзли чутки про її вагітність. Їх спровокували фотографії, які були зроблені в Ірпені: Настя засвітила округлу фігуру.

Настя Каменських покинула Україну

Артистка спростувала новину про своє цікаве положення, однак з тих пір майже не публікує кадри, на яких постає у повний зріст.

Настя Каменських покинула Україну
Настя Каменських покинула Україну

Настя Каменських покинула Україну

В Україні артистка дала декілька інтерв’ю, взяла участь у благодійних заходах і знову зникла. Публікації співачки в соціальній мережі Instagram майже не дають жодної інформації про її місцезнаходження, однак, нещодавно вона все ж таки розповіла, де опинилася.

У її мікроблозі з’явилося відео з Лондона, на якому вона показала зустріч зі своєю фанаткою, що виграла у благодійній акції.

Варто відмітити, що судячи з усього, Каменських знаходиться в Європі без свого чоловіка Потапа. Зірки вже досить довгий час знаходяться у розлуці, і через це шанувальники навіть запідозрили їх у розлучені.

Втім, поки що Настя Каменських та Потап утримуються від будь-яких коментарів, пояснюючи своє розставання дуже завантаженими гастрольними графіками, так як обидва активно збирають гроші на допомогу Україні через виступи. Зміни торкнулися і бізнесу пари: Олексій віддав продюсерську компанію MOZGI свої колишній дружині Ірині Горовій.

Схожі новини