Маша Єфросиніна зізналася, що чоловік вибрав не її та дітей: “Він десь всередині попрощався зі мною”

Маша Єфросиніна неодноразово зізнавалася, що у її шлюбі бували темні та світлі полоси. Втім, кохання завжди перемагає, а тому зіркова пара долала негаразди і приходила до спільного рішення.

Не так давно з’ясувалося, що чергова криза у Маші та Тимура сталася на початку війни, коли Хромаєв наважився приєднатися до військових та боротися за свою країну на передовій.

Маша Єфросиніна зізналася, що чоловік вибрав піти на передову

Маша Єфросиніна зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим
Маша Єфросиніна зізналася, що чоловік вибрав піти на передову

Так, нещодавно проблеми у шлюбі телеведуча розповіла в інтерв’ю на YouTube-каналі “Розмова”.

“Я працюю з психологом, тому що я звинувачувала свого чоловіка в тому, що він йде на передову. Мені знадобилося багато часу. Моя психіка захищалася, вона говорила: “Ти залишаєшся одна. Він написав заповіт. Це означає, що він десь всередині попрощався зі мною. Це означає, що він вибрав війну, а не мене з нашими дітьми”, – заявила героїня нашої статті у новому інтерв’ю.

Також телеведуча зізнається, що не тільки працює заради власного психічного здоров’я. Вона розуміє, що Тимур дуже скоро кардинально зміниться і повернеться додому іншою людиною, адже війна трансформує особистість безповоротно. Ба більше, зірка визнала, що це вже відбувається на її очах.

Окрім кризи в стосунках та підготовці до складних часів після війни Маша має і особисті негаразди. Так, ведуча неодноразово говорила про те, що скинула велику увагу після 24 лютого, і відновити свою фігуру не може. Це сталося через серйозний стрес, через який пройшла Маша. Звісно, у такій ситуації журналістці знадобилася стороння допомога.

Схожі новини