Оксана Марченко побудувала дім багатодітній сім’ї, яка втратила свій у пожежі: “Ділюсь добром і дарую тепло”

Оксана Марченко розповіла зворушливу історію, яка сколихнула мережу. Бути добрим, чуйним і щирим стає все менш популярним — це неправильно.

Полярна українська телеведуча Оксана Марченко сколихнула мережу непростою історію однієї родини з невеликого містечка, що розташоване на Житомирщині. Телеведуча розповіла, що нещодавно отримала повідомлення від зовсім незнайомих для неї людей. Вони просили про допомогу.

Що сталось з багатодітною родиною

В родині священника посеред зими згорів будинок, який вони побудували власними руками. Всі ремонтні роботи було закінчено буквально за деякий час до трагедії. В пожежі ніхто не постраждав, однак багатодітна родина Бусько залишилась без даху над головою. У пожежі згоріли абсолютно всі особисті речі.

Згорів будинок багатодітної родини
Згорів будинок багатодітної родини

До слова, родина складається з 12 дітей. До того ж, трьох із них багатодітні батьки всиновили. До людей з таким великим серцем телеведуча не змогла залишитись байдужою. Про це Оксана розповіла на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

Після трагедії родина на деякий час перейшла в недільну школу при церкві. Небайдужі односельчани допомагали, чим могли: їжею, речами, іграшками та іншими предметами першої необхідності.

Тимчасове житло багатодітної родини
Тимчасове житло багатодітної родини

Коли телеведуча отримала повідомлення від людей, то відразу захотіла з ними познайомитись. Оксана привезла багато необхідних речей та продуктів. Їх доброта та душевність підкорила серце Оксани Марченко і саме в той момент вона твердо вирішила допомогти родині і побудувала їм будинок мрії.

Робота над проектом продовжувалась понад місяць: розбиралось місце пожару, готувався новий майданчик під забудову і вже через деякий час був покладений фундамент. Ще через місяць робота закипіла з новою силою, привезли будівельні матеріали і почали зводити будинок.

Процес будування нового будинку
Процес будування нового будинку

Про те, як все відбувалось Оксана Марченко розповіла у своєму міні-фільмі, який розмістила на YouTube-каналі.

Схожі статті