Сильно схудла, а посмішка стала іншою: Тоня Матвієнко показала, як змінилася після смерті Ніни Митрофанівни

Знаменита українська співачка Тоня Матвієнко вразила мережу оновленим виглядом. Як зірка змінилася після смерті Ніни Митрофанівни. Усі деталі в статті.

Ще 2 роки тому Тоня Матвієнко була вимушена покинути свою батьківщину і разом з доньками рушити до Португалії. Вже незабаром вона прийняла рішення, що необхідно рухатися на північ і перебралася до Великобританії, але старша дочка Уляна не витримала та повернулася додому. Тоня перебувала у розлуці із коханим чоловіком, і з мамою. Але все було зроблено заради маленької донечки Ніни.

Тоня Матвієнко показала, як змінилася за 4 місяці

Тоня Матвієнко натякнула Арсену Мірзояну, що їй не вистачає нового взуття
Тоня Матвієнко показала, як змінилася за 4 місяці

Як раптом все взагалі змінилося кардинально. Артистка повернулася додому і багато часу проводила з Ніною Митрофанівною не тільки в Києві, але і на гастролях. А вже в жовтні 2023-го сім’я повідомила про смерть душі української пісні.

Виявляється, Матвієнко мала онкологію, але дуже не хотіла, щоб про це хтось знав. До своєї смерті вона приготувалася. Жінка залишила дочці певні інструкції та побажання. Тоня була сильно зайнята приготуваннями та церемоніями, а тому своє горе переносила, будучи постійно на ногах. Та вже пізніше вона неодноразово розповідала про те, як їй важко сприйняти нову реальність.

Нещодавно вона оприлюднила нові кадри, на яких постала дуже худою, але з широкою посмішкою. Втім, варто зазначити, що і посмішка стала нібито іншою.

Тоня Матвієнко показала, як змінилася за 4 місяці. Скріншоти особистої сторінки зірки

До речі, кадри були зроблені в гримерці, але коханого чоловіка поруч не було.

Нагадуємо, що зараз Тоня Матвієнко перебуває у шлюбі з Арсеном Мірзояном. Пара познайомилася на вокальному шоу, і хоча чоловік був одруженим, це не завадило створити нову сім’ю. Ніна Митрофанівна була проти цих стосунків, але коли зрозуміла, що все зайшло занадто далеко, не змогла не підтримати свою дочку. Врешті-решт, вона відкрила свої двері для нового зятя і навіть дозволила дітям жити під її дахом.

Власне, до самої смерті сім’я і проживала разом з нею. Пізніше Ніна Митрофанівна зізнавалася, що Мірзоян їй став рідним сином.

Схожі статті

Чуже обличчя: українські зірки, які переборщили з пластикою і стали виглядати так, що не впізнати

Нерідко зірки шоубізнесу вдаються до тотальних змін, аби вдосконалити свою зовнішність. Однак інколи пластичні операції здатні змінити людину до невпізнаваності.