Нові стосунки не замінили Злату Огнєвіч: Свечкоренко та Задворний розповіли, як борються з прокрастинацією

Історії розвитку стосунків зі Златою у чоловіків були абсолютно різними, оскільки вони й самі дуже не схожі за характером, поведінкою, життєвою позицією та поглядом на стосунки. Тому, Роман був більш спокійним та раціональним у своїх діях, а ось Андрій більш імпульсивний та не надто відвертий у своїх думках. Саме тому ставлення головної героїні сезону було різним до чоловіків.

Роман одразу зміг підкорити Огнєвіч, але коли співачка дізналась, що він ще перебуває у процесі розлучення, не змогла прийняти це та відправила психолога додому з правом повернутися в той момент, коли він буде офіційно вільним чоловіком. Проте це рішення далося Златі складно, бо Свечкоренко їй дуже подобався і вона до нього звикла.

Свечкоренко з дівчиною

А от з Андрієм було все геть не так, не було спокою, постійні загадки, постійні непорозуміння й прихована агресія з боку Задворного. Тому що сам чоловік себе не до кінця розумів. Тому після того, як Злата обрала його на фіналі, він не зміг довго будувати стосунки з артисткою, бо сам себе до кінця не розумів.

Задворний з дівчиною

Але тепер минуло достатньо часу, всі образи залишилися в минулому й у кожного з фіналістів вже є стосунки. Роман зустрічається з молодою блогеркою Лєрою, і навіть вже зробив дівчині пропозицію, на яку дівчина відповіла так. Та й у Задворного також нещодавно з’явилась обраниця, яку він поки що не надто афішує, але зрозуміло, що чоловік зараз щасливий у стосунках.

Сторіс Романа

Проте попри стосунки в обох чоловіків сталася прокрастинація. І кожен бореться з нею по-своєму. Роману треба було зникнути з радарів та пропрацювати цей стан аби знову відчути себе в гармонії зі світом. Про це Свечкренко розповів у своєму instagram. І згодом Рома запостив у сторіс відповіді своїх підписників, і виявилося, що Задворний перебуває у такому ж стані та працює з терапевтом.

Схожі новини