Продумано: Аліна Гросу переклала свої пісні на українську за допомогою фанатів – влаштувала конкурс

Так, на своїй сторінці в Instagram Аліна Гросу оголосила результати свого конкурсу на найкращий переклад пісні “АБРАКАДАБРА”. Зірка зазначила, що її шанувальники дуже талановиті й вона не очікувала такої кількості цікавих варіантів.

Зірка прийняла рішення, що ознайомиться з кожною пропозицією перекладу пісні, але зараз зі своєю командою хоче нагородити двох учасників конкурсу, адже не знайшли 100% варіанту перекладу. Аліна вирішила зробити мікс одразу трьох текстів, один із яких її. Щиро сподівається, що зможе вразити своїх фанів народженням нового хіта.

На світлині Аліна Гросу показала себе у вишуканій, чорній, приталеній сукні з вирізом на декольте. Доповнила шикарний образ довгими чорними рукавицями та підкрученими кучерями на голові. Давно підписники не бачили такого стильного лука у своєї улюблениці.

Нагадаємо, що із самого дитинства маленька дівчинка пробивала свій шлях у світ українського шоу-бізнесу. Учасниця масштабних конкурсів “Пісня року” та “Дитяче Євробачення”.

З 2017 року повністю змінила свій напрямок в музиці й стала випускати більше танцювальних треків. Успіх та популярність не забарилися. Згодом відеокліпи на сингли зірки стали набирати мільйони переглядів на YouTube.

Продовжує свою творчу діяльність, а от за власне особисте життя після стосунків з Романом Полянським вирішила ділитися менше. Артистка зазначила, що виставляти свої відносини на показ було величезною помилкою. Але віримо, що зірка знову зможе зустріти своє справжнє щастя.

Схожі новини