Ведуча шоу “Все буде добре” Надія Матвєєва травмувалася на зйомках: рятували ситуацію всією командою

Знаменита українська телеведуча Надія Матвєєва працює на українському телебаченні більше 10 років. Зірка присвятила себе програмам пізнавального та розважального характеру, які глядачі могли побачити вранці та посеред дня.

Надя Матвєєва розкрила секрет стрункості
Надя Матвєєва травмувалася на зйомках

Не дивлячись, на здавалося б комфортну та спокійну роботу, у Надії Матвєєвої є серйозна витримка та воля, і нещодавно вона це продемонструвала.

Надія Матвєєва травмувалася на зйомках

Так, знаменитість оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадр, на якому показала, як травмувалася під час зйомок. Постраждала найголовніша частина тіла Надії, яка їй необхідна для роботи — обличчя. На лобі телеведучої з’явилася велика рана.

Надія Матвєєва травмувалася на зйомках

Врятувати ситуацію намагалися усією командою. Одні працівники робили все, аби пришвидшити загоєння, а візажисти маскували травму. Тим часом сама Надія Матвєєва взяла себе в руки та продовжила працювати, як ні в чому не бувало, показавши всій країні, що вона справжній професіонал.

Нагадуємо, що позаминулого року телеведучій вдалося серйозно здивувати своїх шанувальників. Тоді вона вперше розповіла про те, що знаходиться у серйозних стосунках з чоловіком, який молодший за неї на 20 років.

Ба більше, цей роман зайшов настільки далеко, що пара активно планувала свій шлюб. Зірка буквально сяяли від щастя, що передавалося навіть через екрани. Звісно, після початку повномасштабної війни в Україні телеведуча не ділилася інформацією особистого характеру, адже користувачам було не до цього.

Схожі новини