Проводить час з дітьми, а коли свої? Настя Каменських розповіла про свою вагітність від Потапа – зовсім скоро

Співачка неодноразово давала нові приводи для чуток про свою вагітність, адже хочемо зазначити, що фігура зірки дуже часто змінюється, тому прихильники завжди з нетерпінням чекали на підтвердження своїх здогадок. Проте артистка вирішила сама розставити всі крапки над “і” та розповісти про свою вагітність.

Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, довгий час українська співачка перебувала в Іспанії. Звичайно, що тоді ніхто не міг подумати, що на рідну Батьківщину припаде скільки важких випробувань. На чужині не засиділася і повернулася додому продовжувати творчу діяльність.

Настя зізнається, що почала не реагувати на всі плітки про імовірну вагітність, але це наскільки стало обговорюваним питанням, що наважилася нарешті розповісти усю правду. За словами жінки, вона майже 10 років “народжує” з припущень її прихильників.

Каменських дуже вдячна за те, що всі з нетерпінням чекають на поповнення в її родині, але наголосила що наразі не вагітна. Якщо ця знакова подія нарешті станеться – фанати дізнаються про це найпершими. Відверто розповіла, що чутки про материнство швидко розходяться через набрану нею вагу, адже війна, стрес та втома дуже впливають на організм, проте пообіцяла це виправити та повернути свою форму, коли це буде потрібно.

Потап і Настя Каменських
Настя Каменських з чоловіком Потапом

Зіркове подружжя наголосило, що вони хочуть дітей, але всьому свій час. Все в цьому житті приходить у потрібний момент, тому будемо чекати на радісну новину про появу малюка в сім’ї Насті Каменської та Олексія Потапенка.

Схожі новини