Володимир Зеленський, Антон Птушкін та інші знаменитості, які не побоялися відвідати затоплений Херсон

Херсон – за останні три дні це місто стало героєм, катастрофою, місцем сили, люті, ненависті, взаємодопомоги, рятування життів, притулком для душ та справжнім показником людяності і сили українців.

Неможливо жодними словами описати всі масштаби катастрофи, яку росіяни принесли у Херсон, Нову Каховку та ще у 80 міст Херсонської області. Ніхто і ніколи не думав, що місцеві жителі колись стикнуться із затопленням, яке сягнуло рівня всесвітньої катастрофи. Гинуть люди, гинуть діти, тварини. Міста просто опинилося під водою. Раніше світовою катастрофою було затоплення Титаніка, а зараз херсонської області.

Катастрофа на Херсонщині

Жах, лють, розпач та неймовірна кількість невинних жертв. Будинків немає, людей немає, тварин із зоопарку та будинків немає. Жахливо пізнавати, що через одну залізяку та хворобу однієї шаленої істоти тисячі людей залишились без всього. А ще декілька тисяч стали янголами на небесах.

Скільки б вони не били по наших містах, наші люди завжди будуть сильніше, жоден схиблений дід не переможе нас, бо ми українці, ми завжди будемо стояти міцно на ногах, навіть під водою. І зараз українці це демонструють. Адже відомо, що у Херсоні дуже небезпечно, але, наприклад, наш президент Володимир Зеленський вже встиг відвідати це героїчне місто.

За словами Зеленського, у Херсоні він відвідав переправу, на якій здійснюється евакуація населення з підтоплених територій.

Зеленський у Херсоні

“Наше завдання – максимально захистити життя й допомогти людям. Дякую рятувальникам і волонтерам! Дякую всім, хто залучений до цієї роботи!” – сказав у своєму зверненні Володимир.

Птушкін на Херсонщині

Також  на Херсонщені вже встиг побувати ведучий, блогер та волонтер Антон Птушкін. Він приїхав з гуманітарною допомогою та заради того, аби зафіксувати всі російські злочини. Це гідно поваги та вдячності.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі