Переможниця “Холостяка-12” Катерина Лозовицька показала бойфренда та повідомила про новий етап стосунків

Переможниця романтичного реаліті-шоу "Холостяк-12" Катерина Лозовицька нарешті показала нового бойфренда публіці та розповіла про наступний етап в їхніх стосунках.

Катерина Лозовицька після завершення проєкту не вважає себе знаменитістю, однак її особисте життя цікавить публіку не менше, чим сучасних українських зірок. Довгий час дівчина не наважувалася показати свого хлопця, однак згодом вирішила відкрити всі таємниці.

Катя зізналася, що в їхніх стосунках почався новий етап. Парочка вирішила жити разом, тому наразі займаються пошуком житла й ця справа, як виявилося не така проста.

Оскільки в період повномасштабного вторгнення закохані проживають в Польщі, то й апартаменти обирають саме в цій країні. За словами Лозовицької, їм складно зупинитися на одному варіанті, який сподобається обом. Тому, парочка продовжила активні пошуки нової оселі й висвітлила у своєму блозі декілька варіантів.

Катерина Лозовицька показала бойфренда та повідомила про новий етап стосунків

Зізналася, їм з коханим не терпиться переїхати в нову квартиру, однак завжди з’являються якісь нюанси: чи район, чи площа, чи ремонт. Треба, щоб обом подобалися апартаменти, тому парочка активно продовжує пошуки.

Нагадаємо, про початок нового роману Катерина Лозовицька повідомила у квітні цього року. Подробиць про обранця дівчина не розкривала досить довго, лише розповідала, що чоловік розумний, завжди дасть влучну пораду, а також вміє брати відповідальність за себе та свою кохану.

Катерина Лозовицька показала бойфренда та повідомила про новий етап стосунків

Навіть обличчя не хотіла показувати, тому зовсім нещодавно парочка вийшла з тіні й можна було на світлині розгледіти коханого Катерини. Додала, що він спокійний, врівноважений та впевнений в собі, чого так не вистачало в холостяку Алексу Топольському. Лозовицька запевняє, йому варто подорослішати, вміти думати не тільки про себе, а ще стати відповідальним чоловіком.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.