Нікітюк після нещасливого кохання заявила про стосунки без привʼязок – “Серйозні закінчились минулого року”

Знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк відверто розповіла, чи має зараз другу половинку після поширених пліток про нещасливе кохання з впливовим чоловіком, який нібито допоміг їй у кар'єрі.

Богдан Беспалов відкрив таємниці українській публіці про минуле Лесі Нікітюк. За словами блогера, телеведуча мала стосунки з впливовим чоловіком, чи то з режисером, чи то з оператором, якому хотіла стати дружиною та народити дітей, однак коханий знаменитості покинув її після 24 лютого та більше не виходив на зв’язок.

Беспалов додав, що саме завдяки йому Леся Іванівна отримала таку шалену популярність та роботу на Новому каналі, який “пропихав” зірку у всілякі шоу та проєкти. Сама Нікітюк в мережі професійно обіграла цю ситуацію, жартома заплакала від нещасливої історії кохання та закликала не вірити чуткам.

Нікітюк після нещасливого кохання заявила про стосунки без привʼязок

Цього разу один з користувачів соціальної мережі Instagram поцікавився у зірки, чи має та другу половинку. Леся зазначила, що тепер виступає за стосунки без прив’язаності, більше вільного характеру.

“Зараз я за вільні стосунки без прив’язок. Серйозні стосунки закінчились минулого року, ну ви ж читали про режисера і оператора”, – відповіла Нікітюк.

Нікітюк після нещасливого кохання заявила про стосунки без привʼязок

Таким чином, телеведуча знову згадала за інформацію, яку надав блогер Богдан Беспалов, натякнувши, що вона не відповідає дійсності. Однак цікаво, що знаменитість відверто ніколи не розповідала про своє минуле, тому публіка вагається, вірити Богдану або Лесі.

Також блогер після публічної відповіді Нікітюк на його інформацію згадав за рекламу туші, яку ведуча Нового каналу представила підписникам. Беспалов каже, що зірка взялася рекламувати товар, який ще продається на території російської федерації та знову звернувся до знаменитості, аби Леся все пояснила.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.