Трендові зачіски 2023, які не вимагають особливого догляду: таку собі зробили Олена Зеленська і Оля Цибульська

Новий тренд літа 2023 серед зачісок. Дружина президента Олена Зеленська та співачка Ольга Цибульська перші спробували примірити стрижку подвійне каре.

Для жінок важливо виглядати чарівно та привабливо. Особливого шарму образу додасть правильна зачіска. Гарно підібрана зачіска допоможе виглядати молодше, свіжіше. На літо 2023 трендом є подвійне каре. Стрижка створює додатковий об’єм за рахунок двох шарів, верхній, зазвичай, коротший за нижній. Зачіска універсальна та пасуватиме жінкам з різними типом волосся та формою обличчя. Перша леді Олена Зеленська та співачка Оля Цибульська вже спробували тренд на собі.

Багатошарова зачіска додає молодості обличчю 45-річній Олені Зеленській. Першій леді дуже пасує, те як зачіска виділяє овал її обличчя, що вона з радістю і демонструє.

Олена Зеленська зробила зачіску подвійне каре
Олена Зеленська зробила зачіску подвійне каре

Ольга Цибульська не стоїть осторонь від тренду. Співачка частенько експериментує зі своїм стилем, тож і зараз модниця в числі перших, хто приміряв подвійне каре. Разом з перукарем Оля спробувала декілька варіантів, та нарешті визначилась. В результаті маємо стильну, енергійну та привабливу жінку.

Оля Цибульська зробила зачіску подвійне каре
Оля Цибульська зробила зачіску подвійне каре

Жінки 30+ мають звернути увагу на цей тренд, адже він дозволить не лише бути в моді, але й приховати вікові дефекти шкіри обличчя, додати образу легкості та свіжості. За допомогою цієї стрижки можна коригувати риси обличчя, візуально його подовжити чи сховати за пасмами небажані “нюанси”. Подвійне каре має багато варіацій. Рекомендуємо звернутися до перукаря та підібрати щось саме для Вас. Класичне, с косим чубчиком, на хвилястому волосі, градуйоване – є безліч варіантів. Колір волосся не має значення, зачіска однаково пасуватиме і блондинкам, і брюнеткам, і рудим. Не бійтеся експериментувати, життя створене для цього.

Схожі статті