Камалія вперше розповіла про конфлікт з матірʼю Захура: розраховувала на абсолютно не таку невістку

Найбагатша співачка України Камалія разом з чоловіком розповіла, як так сталося, що вона не була бажаною невісткою. Чи вдалося артистці поладнати зі свекрухою?

Велика кількість жінок може поділитися історією про те, чому в них не склалися стосунки із матерями своїх обранців. Конфлікт зі свекрухою — це проблема, яка уходить корінням у стародавні часи, адже деякі речі ніколи не змінюються.

Але Камалія потрапила у доволі нестандартну ситуацію. Такі історії можна побачити хіба що у турецьких серіалах. Вся справа в тому, що Мохаммад Захур не розповів своїй матері про те, що розлучився з першою дружиною. Чоловік пояснив в інтерв’ю Аллі Крутій, що його батьки дуже поважають традиції, а тому проти розлучень.

Камалія вперше розповіла про конфлікт з матірʼю Захура

Камалія приїхала до України з-за кордону разом із екс-чоловіком
Камалія вперше розповіла про конфлікт з матірʼю Захура

Сам мільярдер не розраховував, що так швидко закохається в іншу жінку і захоче взяти її в дружини. Та й сама Камалія не надто поспішала вступати в шлюб. Врешті-решт, Захур обманом її запросив у Пакистан, де і побрався з нею. Звісно, матері на церемонії не було. Пара деякий час приховувала правду, але згодом стало зрозуміло, щоб продовжувати це немає сенсу.

Камалія вперше розповіла про конфлікт з матірʼю Захура

Багатій поговорив з жінкою і зізнався, що в його житті відбувається насправді. Вражена почутим, вона спочатку сильно образилася на сина. Втім, діватися було нікуди. Вона не тільки прийняла невістку, яку насправді не обирала і не бажала, але влаштувала усі необхідні свята для нової дружини сина за традиціями. Після цього жінка приїжджала до родини кожного року, адже народилися двійнята, і бабуся дуже хотіла побільше проводити з ними часу.

Примітно, що Арабелла та Мірабелла — християнки. Артистка часто публікує спільні фотографії з дівчатами на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram і на шиях дівчаток можна помітити хрестики. Як ставиться до цього свекруха-мусульманка достеменно невідомо, адже родина взагалі ніколи не піднімала релігійних питань. Камалія лише розповідала про те, що адаптує меню та організовує подачу пакистанських страв, коли до них приїжджають гості та родичі.

Схожі статті