Дітей під руки та за кордон: Андрій Доманський видав своє нове місце проживання, і це не Україна

Після початку повномасштабної війни в Україні Андрій Доманський видалив особисту сторінку в Інстаграм, а його дружина закрила доступ. Чому так сталося?

Андрій Доманський неодноразово критикувався за свої проросійські погляди. Втім, після початку повномасштабної війни в Україні про телеведучого майже ніхто і не згадав. У інформаційному просторі відбувалися неймовірні речі, і, судячи з усього, на тлі подій корисиувачі не звернули свою увагу на те, що Андрій видалився з соціальних мереж та повністю зник.

Андрій Доманський видав своє нове місце проживання

Лідія Таран повернулася, а її колишній Доманський – зник:
Андрій Доманський видав своє нове місце проживання

Звичайно, така поведінка вже наштовхує на думку, що телеведучому є що приховувати. Тим часом його друга офіційна дружина Марина Доманська закрила свій акаунт, але залишила в описі профілю, що її місце проживання — Київ. Втім, ця інформація може бути недостовірною, адже “Метa” не надає даних про місцеположення самого акаунту.

Нещодавно Слава Дьомін пригадав про свого колегу і заявив, що за даними, які він отримав від інсайдерів, Андрій Доманський одразу ж втік за кордон, і проживає в одній з країн Прибалтики — Латвії, Литві чи Естонії.

Більш того, Дьомін поспілкувався з їхніми спільними знайомими і з’ясував, що його колега виїхав за кордон цілком законно. У нього п’ятеро дітей, троє з яких ще неповнолітні. Крім того, Слава розповів, що писав Доманському з пропозицією записати інтерв’ю, проте той повністю його проігнорував.

Його рідна дочка Василина, тим не менш, втекла разом з матір’ю до Франції. Там родина проживає по сей день, хоча дівчина час від часу повертається до України.

Доволі цікавим фактом є те, що Лідія Таран минулого року заявила, мовляв, якби в неї був коханий чоловік, вона відправила його на передову. Колишній чоловік телеведучої, судячи з усього, зовсім не розділяє її поглядів і поїхав у протилежному напрямку.

Лідія Таран із екс-чоловіком Андрієм Доманським
Лідія Таран із екс-чоловіком Андрієм Доманським

Чи евакуювалася колишня дружина Андрія Доманського Юлія, яка народила від нього також двох дітей достеменно невідомо. Жінка дотримується непублічного образу життя та не дає жодних коментарів та інтерв’ю.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.