Як уникнути інсульту: прості дії, які дійсно працюють

Чим старший вік людини, тим більше вона має шансів отримати інсульт. Але щоб запобігти раптового і гострого порушення мозкового кровообігу, лікарі радять дотримуватись певних правил.

Інсульт може призвести до серйозних ускладнень і патологій. Однак, є правила, які допоможуть його запобігти. 

Контролюйте тиск 

Вчені дослідили, що люди, які дуже рідко перевіряють свій тиск або не перевіряють взагалі, мають в 4 рази вищий ризик постраждати від інсульту, ніж в тих, хто контролює його. Тому вони радять взяти собі це за звичку. Якщо пульс буде незадовільним, виконуйте відповідні вправи, займайтесь спортом. До того ж, краще зменшити кількість солі і насичених жирів в раціоні і додати овочі та фрукти.  

Не запускайте свою вагу 

Зайва вага
Зайва вага

Слідкуйте за індексом маси тіла. Зайва вага збільшує ризик інсульту. У такому випадку контролюйте своє харчування, намагайтесь вживати від 1500 до 2000 кілокалорій в день. Відмовтесь від шкідливо і жирної їжі. Не забувайте про спорт. У поєднанні з правильним харчування він творить чудеса. Приділяйте фізичній активності не менше 30 хвилин в день.  

Не зловживайте алкоголем 

Алкоголь є серйозним збудником інсульту. Це дослідили і довели гарвардських фахівців. Допустимо приймати лише 150 міліграм червоного вина на добу. Це приблизно один келих.  

Не курити  

Куріння
Куріння

Якщо ви не курите — прекрасно. Якщо круте, то маєте розуміти, що куріння прискорює утворення кров’яних згустків, що провокує інсульт. 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини