Середа, 19 Травня, 2021

Чому вага з віком різко збільшується і скільки повинна важити жінка після 50 років

Ні для кого не секрет, що з роками метаболізм в організмі погіршується, процеси уповільнюються, тому починається набір ваги.

Найбільше від цієї проблеми страждають саме жінки — одні нічого з цим не роблять, а інші докладають максимум зусиль, аби повернутися в ту струнку форму, в якій була у 18 років.

Чому з часом людина набирає вагу?

Зайва вага після 50 років - ілюстративне фото
Зайва вага після 50 років – ілюстративне фото

За часом людина починає набирати вагу через те, що метаболізм погіршується, а активність зменшується. Звісно, жінка в 50 років вже не здатна всю ніч танцювати, а на ранок йти на роботу як це було у 20/25 років.

А ще, коли на ніч можна з’їсти дві тарілки смаженої картоплі і кілька тістечок з чаєм, то на ранок здебільшого ми побачимо не дуже приємні наслідки в області боків і стегон.

У молодості таких проблем значно менше. Також проблеми з вагою виникають через гормональні перебої, які частіше супроводжують жінок відразу після сорока років.

Яка моя нормальна вага?

Зайва вага після 50 років - ілюстративне фото
Зайва вага після 50 років – ілюстративне фото

Поняття “комфортної ваги” для конкретної людини дуже обширне. Є загальноприйнята формула: (зріст (см) — 110)*1,15).

Але потрібно притримуватися цієї формули вкрай приблизно, адже треба худнути не критично до проблем зі здоров’ям, а лише до того часу, поки у вас не з’явиться відчуття того, що в тілі ви відчуваєте себе комфортно.

Крім того, після того, як жінка досягне п’ятдесяти років, отримане за формулою значення необхідно збільшити на сім відсотків. Це важливо, адже в організмі при досягненні певного віку відбуваються трансформації, і органи працюють вже не так активно, як в молоді часи.

Як правильно худнути?

Якщо вас не влаштовує ваша фігура, і ви хотіли б привести її до ладу, то, звісно, потрібно худнути і займатися спортом. Але потрібно пам’ятати, що 80% вашого схуднення — це збалансоване харчування, і 20% схуднення — це спортивні навантаження.

Зайва вага після 50 років - ілюстративне фото
Зайва вага після 50 років – ілюстративне фото

Не треба виснажувати себе дієтами, і зранку до ночі бігати в спортивний зал. Потрібно лише збалансовано харчуватися. Для цього слід визначити свою норму калорій в день відняти від неї 200/300 калорій.

Далі варто розрахувати харчування так, аби вживали продукти які максимально швидко і ефективно засвоюються вашому організмі.

Вирішивши схуднути після 50 років, важливо уникати жорстких дієт і надмірних фізичних навантажень. У жодному разі не можна голодувати або дотримуватися монодієти. Для багатьох це може стати дуже ризикованим випробуванням для здоров’я.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини