Субота, 6 Березня, 2021

Чому вага з віком різко збільшується і скільки повинна важити жінка після 50 років

Ні для кого не секрет, що з роками метаболізм в організмі погіршується, процеси уповільнюються, тому починається набір ваги.

Найбільше від цієї проблеми страждають саме жінки — одні нічого з цим не роблять, а інші докладають максимум зусиль, аби повернутися в ту струнку форму, в якій була у 18 років.

Чому з часом людина набирає вагу?

Зайва вага після 50 років - ілюстративне фото
Зайва вага після 50 років – ілюстративне фото

За часом людина починає набирати вагу через те, що метаболізм погіршується, а активність зменшується. Звісно, жінка в 50 років вже не здатна всю ніч танцювати, а на ранок йти на роботу як це було у 20/25 років.

А ще, коли на ніч можна з’їсти дві тарілки смаженої картоплі і кілька тістечок з чаєм, то на ранок здебільшого ми побачимо не дуже приємні наслідки в області боків і стегон.

У молодості таких проблем значно менше. Також проблеми з вагою виникають через гормональні перебої, які частіше супроводжують жінок відразу після сорока років.

Яка моя нормальна вага?

Зайва вага після 50 років - ілюстративне фото
Зайва вага після 50 років – ілюстративне фото

Поняття “комфортної ваги” для конкретної людини дуже обширне. Є загальноприйнята формула: (зріст (см) — 110)*1,15).

Але потрібно притримуватися цієї формули вкрай приблизно, адже треба худнути не критично до проблем зі здоров’ям, а лише до того часу, поки у вас не з’явиться відчуття того, що в тілі ви відчуваєте себе комфортно.

Крім того, після того, як жінка досягне п’ятдесяти років, отримане за формулою значення необхідно збільшити на сім відсотків. Це важливо, адже в організмі при досягненні певного віку відбуваються трансформації, і органи працюють вже не так активно, як в молоді часи.

Як правильно худнути?

Якщо вас не влаштовує ваша фігура, і ви хотіли б привести її до ладу, то, звісно, потрібно худнути і займатися спортом. Але потрібно пам’ятати, що 80% вашого схуднення — це збалансоване харчування, і 20% схуднення — це спортивні навантаження.

Зайва вага після 50 років - ілюстративне фото
Зайва вага після 50 років – ілюстративне фото

Не треба виснажувати себе дієтами, і зранку до ночі бігати в спортивний зал. Потрібно лише збалансовано харчуватися. Для цього слід визначити свою норму калорій в день відняти від неї 200/300 калорій.

Далі варто розрахувати харчування так, аби вживали продукти які максимально швидко і ефективно засвоюються вашому організмі.

Вирішивши схуднути після 50 років, важливо уникати жорстких дієт і надмірних фізичних навантажень. У жодному разі не можна голодувати або дотримуватися монодієти. Для багатьох це може стати дуже ризикованим випробуванням для здоров’я.

Поділіться статтею

Оля Полякова

Кліпмейкер Герман Нєнов розповів своє враження від роботи з Олею Поляковою: “Важка артилерія”. Всі подробиці

Олю Полякову вважають головною скандалісткою шоу-бізнесу, проте, якою насправді є жінка у роботі - знають лише одиниці.
Легендарні зірки

Чим живе і як виглядає 66-річна Валюха зі “Сватів” та чи планує акторка далі продовжувати кар’єру у серіалі

Тетяна Кравченко - справжня жінка-атмосфера. Її роль Валентини у серіалі "Свати" стала найяскравішою.
Борис Мойсеєв

Борис Мойсеєв вперше показав фото після перенесеної хвороби: скривлена посмішка та притиснута до себе рука

Борис Мойсеєв колись займав роль головного епатажника пострадянського простору. Втім, роки дали по собі знати. Артист серйозно хворів.
Камалія

Камалія кардинально змінила імідж: позбулася розкішного волосся та приховала перші зморшки на обличчі

Найбагатша співачка Україні показала фото з незвичним для неї образом. Нумо подивимося, як змінилася Камалія.

Популярне

Останні новини