Петрушка росте як на дріжджах: 3 столові ложки, і вона – королева вашої зеленої грядки

Петрушка має фантастичний виражений аромат, приємні смакові властивості, корисний склад, і при цьому ще й добре реагує на добрива. Як її підживити?

Серед зелені вона займає місце тих рослин, які позитивно реагують майже на будь-яку підкормку. Здається, їй потрібно зовсім небагато для того, аби вже через декілька днів розпустити велику кількість соковитих листочків та пагонів.

Цю рослину полюбляють у всьому світі, адже вона не вимоглива, посухостійка, морозостійка і при цьому може стати прекрасним доповненням до будь-якої страви.

У нашому матеріалі розповідаємо, як швидко та ефективно підживити петрушку.

Експерт розповів, чим підживити петрушку навесні

Дачники розсекретили найкращі місця для вирощування петрушки на ділянці
Городники розповіли, чим краще підживити петрушку

Петрушка має особливу потребу в азоті на початку свого вегетаційного періоду, тому якщо у вас виникає питання, як краще її підживити, то відповідь буде — нашатирний спирт.

Як правило, цей предмет аптечки є буквально в кожному домі, коштує він небагато, а результати дає помітні. Нам потрібно всього 3 столові ложки на відро води. Цього зазвичай має з головою вистачити на грядку. Вносити такі добрива можна декілька разів з перервами у 2 тижні.

Вже через декілька днів після 1-го внесення ви помітити, що петрушка виглядає набагато соковитішою, зеленішою і здоровішою.

Якщо немає нашатирного спирту, але вдома є сечовина, можна сміливо використовувати її. Карбаміду як правило потрібно зовсім небагато. Вистачить 10 г на відро води.

І не забувайте про те, що коров’як також багатий на азот. Тому якщо ви раптом вносили в грядки органічне добриво перед посадкою насіння, то ніякої необхідності у внесенні азоту більше немає, інакше ви можете перегнути палицю і коріння рослини постраждають.

До речі, це також прекрасний варіант для зеленої грядки. Якщо ви плануєте мати велику кількість зелені, подумайте про те, чи не простіше внести саме органічні добрива перед початком робіт на городі, і це буде для вас набагато простіше та економніше.

Схожі статті

Як доглядати за кабачками на грядці, щоб вони не гинули: 5 правил, які потрібно знати садівнику

Кабачки на перший погляд – проста у вирощуванні культура. Багато садівників іноді не помічають, як молоді плоди під пишними кущами псуються та гниють. Розповідаємо, як правильно за ними доглядати.

3 поширені помилки у висіванні озимого часнику, через які він набагато гірше плодоносить

Незважаючи на те, що часник називають найневибагливішою культурою, городники-початківці далеко не завжди можуть похвалитися високим урожаєм, оскільки роблять ці три помилки.

Ківі в Україні може рости, як виноград: самозапильний сорт, що підійде більшості садівників

Посадіть цей сорт ківі у себе вдома й будете мати натуральні корисні фрукти! Ви точно будете знати, чим саме обробляли цю листопадну ліану. І будете впевнені в якості плодів!

Літній сорт груші, який зачарує всіх своїх смаком: дуже солодка й має ранній термін дозрівання

Плоди цього сорту груші дозріють вже влітку, адже його цвітіння припадає на квітень-травень. Цей фрукт такий солодкий, що з нього вийде просто неймовірний джем.

Забігаючи наперед: чому картопля не зберігатиметься – помилки, які коштуватимуть врожаю

Виростити та зібрати гідний урожай картоплі - це лише пів справи. Головне зберегти всю цю кількість бульб у хорошому стані в зимовий період та до наступного посадкового сезону.

Хвощ терпіти не може – це і використовуємо проти нього! Позбавляємося від бур’яну без хімії

Щоб упоратися з хвощем на ділянці, потрібно чимало терпіння та часу. Не слід очікувати миттєвих результатів. Все таки, краще зробити вибір у бік натуральних засобів, а не хімічних.