Секрет найідеальнішої малини: зробіть ці 3 речі, щоб ягода вродила солодкою та великою

Чи буває так, що малина сама по собі буває дуже смачною? Однозначної відповіді на це точно не буде, адже багато чого залежить саме від якостей ґрунту, а ми можемо їх підвищити.

Смачна малина — це справжнє свято вдома. Вона неймовірно смакує у свіжому вигляді, в компотах та напоях, в десертах, консервації та у випічці. Є багато різних прийомів, які допомагають нам зберегти її найтонший аромат, а також не дати соку витікати під час термічної обробки з тіста.

Але найголовніше, що нам потрібно, аби будь-яка страва вийшла смачною — це з самого початку якісна та соковита ягода. І далеко не кожен город може похизуватися таким надбанням. За малиною необхідно доглядати, удобрювати її та поливати, щоб отримати найкращий результат.

Городник розповів, як виростити велику та солодку малину

Садівники назвали пʼять найвдаліших сортів малини для посадки
Городник розповів, як виростити велику та солодку малину

Найпоширеніша проблема — це відсутність сонячного проміння для тих ягід, які знаходяться всередині куща. Тому необхідно правильно обрізати малину, аби кожна ягідка отримувала необхідну кількість світла, а також не загнивала і не заражалася грибками. Як відомо, якщо волога накопичується всередині рослини, то уникнути цього явища майже неможливо.

Досвідчені дачники підрізають малину у формі трикутника, адже таким чином кожен листочок добре провітрюється, і ніде не з’являються застойні ефекти.

Також для малини використовують мульчування. Це робиться для того, аби зберегти якомога більше вологи впродовж літнього сезону, адже після поливу вода швидко випаровується, і іноді складається враження, що ми взагалі нічого не робили. Мульча утримує вологу.

І подбайте про те, щоб до вас не прилітали шкідники. Можна посадити спеціальні квіти, чорнобривці чи нагідки, а можна працювати інсектицидами. Шкірка ягід дуже тоненька, і маленька подразнення, яке наносять комахи одразу перетворюється на катастрофу, адже ягода починає текти. Під час найгарячіших днів влітку також подумайте про накриття, аби ягоди встигали наливатися соком і не були сухими.

Схожі статті

Перед картоплею посадіть ці 7 рослин: весь город буде в бульбі – і велика, і смачна

Велику роль щодо врожаю картоплі відіграють рослини, які були висаджені перед її посадкою - що вирощувати на ділянці перед основним овочем і чому це так важливо?

Як зекономити на добривах за допомогою вугільної золи: 2 речі, які вам необхідно знати

Будь-який городник, який хоче отримати рясні врожаї влітку, береться за внесення добрив навесні. І на це може піти чимало коштів. Як знизити витрати?

Не потрібно більше мати справу з мухами: 1 лавровий лист, і все вирішується без вашої участі

На вулиці стає тепло, а це означає, що незабаром в наші домівки захочуть завітати не бажані гості — мухи, які так і шукають, чим би їм поживитися.

Голландські іриси чудово ростуть в Україні: все про те, як їх посадити в своєму городі

Ці прості у догляді рослини стануть окрасою будь-якого квітника. Висадіть їх у своєму городі, і він даруватиме вам чарівність екзотичних квітів, які зроблять ваш сад чимось дивовижним.

Кислі яблука? Все тому що ви забули про 1 процедуру: навесні обов’язково зробіть це

Урожаї яблук виходять кислими? Вся справа в тому, що ви забуваєте про цю процедуру. Розповідаємо, як зробити фрукти солодкими та соковитими.

Абрикоси квітнуть, але прогнозують морози: 3 ефективних методи, що допоможуть вберегти врожай

Завчасна турбота про абрикоси – це інвестиція у їхній хороший ріст, смачні плоди та отримання шикарного врожаю. Ці лайфхаки допоможуть вашим абрикосам перебути весняні коливання температури!