Вчені дізналися, хто найбільше схильний до психічних розладів

Слабкі фізично люди з низькою витривалістю більшою мірою схильні до психічних розладів.

«В здоровому тілі – здоровий дух». Думаєте, це просто красивий афоризм? А ось науковці доводять, що так воно і є насправді.

Вчені з Великобританії вирішили дізнатися, чи можна за фізичним станом людини оцінити ризик розвитку у неї  депресії і тривожного розладу. І дійшли до висновку: фізично слабкі люди з низькою витривалістю більше схильні до психічних розладів, ніж їхні сильніші і витриваліші ровесники.

Про це йдеться в дослідженні, результати якого опубліковані в журналі BMC Medicine.

Для свого дослідження науковці зібрали дані про майже 153 тисяч британців віком від 40 до 69 років. Учасники дослідження пройшли тест на визначення сили хвата і тест на велотренажері, під час якого фіксувався максимальний обсяг споживаного кисню.

Депресія

Вчені також опитали добровольців щодо наявності в них симптомів депресії і тривожності. Спілкування відбулося на початку експерименту і через 7 років.

З’ясувалося, що ризик розвитку депресії і тривожного розладу у фізично слабких учасників дослідження був вищим на 98% і 60% відповідно. Ймовірність розвитку якогось психічного розладу виявилася підвищена на 81%.

З цього випливає, що фізична активність необхідна людині не тільки для гарного самопочуття і фізичного здоров’я, а й для ментального здоров’я.

Схожі статті

Цей 1 популярний фрукт більше не купую: екзотика, яка може погано вплинути на зір

Про нього багато хто говорить, наче про "вітамінний скарб". Але спеціалісти наголошують: він не такий корисний, яким здається. Особливо для очей. Що це за фрукт і кому краще обмежити його споживання?

Ця звичка додає 20 см до вашої талії: простий спосіб прибрати зайвий жир з живота

Чимало людей не розуміють не лише базових принципів схуднення, ні навіть причин і особливостей набору зайвих кілограмів. А без цього майже неможливо досягнути омріяної стрункості.

Кориця та кава: гастроентерологи назвали 3 наслідки їхнього спільного вживання

Кориця у каві — це дрібниця, яка змінює все. І смак приємніший, і цукру менше хочеться. Але мало хто знає, як така дешева спеція впливає на наше самопочуття при регулярному вживанні.

Можна їсти хоч щодня, не набираючи ні грама зайвої ваги: 5 корисних солодощів

Їсти солодощі та не набирати зайвих кілограмів? Для багатьох людей це мрія. Але у ній немає нічого неможливого. Просто треба обирати правильні смаколики, які будуть корисними для здоров'я.

Риб’ячий жир — найкорисніша добавка для здоров’я: як він дозволяє мозку працювати на 100%?

Якщо хочете, щоб ваше здоров'я було міцним, думки — ясними, а самопочуття — чудовим навіть у старості, то варто включити у свій раціон риб'ячий жир. Але скільки та як часто варто його пити?

Сезон кліщів розпочався: що робити, якщо додому після прогулянки ви прийшли не самі

Ці поради допоможуть уникнути імовірність принести до себе додому кліща або кліщів. А також, зрозуміти, що робити, якщо не бажаний гість, все ж таки, прив'язався до вашої шкіри.