Церковне свято 4 листопада: що можна і не можна робити на День зимової Казанської ікони Богоматері

Лик Божої матері - чудотворний. Кожен, хто до неї звертається по допомогу непримінно її отримає. Саме матір Христова доносить всі наші молитви до Спасителя. Дізнайтеся, як правильно відзначати День зимової Казанської ікони Богоматері, аби отримати чудесне благословення.

4 листопада відведено іконі, що має неймовірну силу. Казанська Божа Матір явилася людям у 16 сторіччі. До неї люди йшли нескінченним потоком, аби попросити здоров’я для себе і дітей, молили дати сил та наснаги. З людьми, що коли-небудь бували коло цього лику траплялися справжні дива: сироти знаходили теплий прихисток, туга вдів змінювалася на світлу радість пам’яті, малюки на очах здоровшали та квітнули, чоловікам сила надходила.

Сьогодні доречно буде пригадати лик Богородиці, прочитати молитву, наповнитися світлими думками.

День зимової Казанської ікони Богоматері

Казанська Божа Матір: традиції, заборони

Вже не перше століття існує повір’я, що на День Казанської Божої Матері потрібно завершити всі будівельні роботи. Звісно, у наш час це зробити важко, тому, якщо у вас іде ремонт – попросіть після прочитання молитви у Діви Марії благословення на закінчення робіт до Різдва.

Особливу увагу 4 листопада приділіть чоловікам. Раніше у цей день годувальники верталися із заробітків. Господині ж готували пишний стіл: ставили вареники, пшеничну кашу з маслом, запікали качку, гуску. Відзначити голову сімейства буде доброю традицією й у нинішні часи.

Дівчатам же церковники рекомендують сьогодні піти до церкви та попросити Богородиці допомогти знайти гарного хазяйновитого чоловіка.

Не можна у цей день працювати. Всі свої справи слід завершити заздалегідь. У крайньому разі роботу закінчити потрібно не пізніше 4 години вечора, коли сонце вже сідає за обрій. А ось веселитися, одружуватися як раз таки дозволяється. Шлюби, укладені під опікою Казанської Божої Матері відрізняються особливою міцністю стосунків.

Схожі статті