Перевершив Притулу і Фреймут: Олександр Педан поділився секретом, як стати таким же успішним як і він

Український шоумен, телеведучий Олександр Педан поділився секретами, як стати успішним в житті та обрати професію за покликом серця. Що ж порадив зірковий ведучий? Як не розпилятися в багатьох сферах діяльності та досягти успіху? Читайте в нашому матеріалі.

Зірка Нового каналу Олександр Педан знає, які поради давати людям, аби кожен зміг займатися улюбленою справою в житті. На його рахунку багато знімань у шоу: “Підйом”, “КабріоЛіто”, “Педан-Притула Шоу”, “Серця трьох”, “Дешево і сердито” та інші.

Цікавим є те, що за фахом Олександр – менеджер-економіст. Він зізнається, що ніколи не працював за освітою, а пішов за покликом серця.

Разом зі своєю дочкою Валерією мають канал на YouTube, де розповідають про українські виші, їх переваги та недоліки. Хочуть, щоб наш народ знав, що хорошу освіту можна отримати навіть в Україні.

Олександр Педан з дочкою Валерією

Якщо ви здобули вищу освіту за тією спеціальністю, до якої немає натхнення до роботи – не варто думати, що далі не знайдете своє покликання в житті. Вчитися та пробувати щось нове – ніколи не пізно.

Олександр Педан дав свої актуальні поради, які допоможуть стати на шлях успіху. Перше, що хочеться зазначити – відкиньте стереотипні аргументи: ближче, дешевше, престижніше. Подумайте, чого насправді хочете ви самі. Не ваші батьки, знайомі, рідні, а саме ви. Послухайте своє серце та підіть вчитися за покликом – це можна зробити у будь-якому віці.

Наступна порада: обирайте спеціальність, а не університет. Майбутні студенти спочатку дивляться на престижний виш, а потім на спеціальності, які там представлені. Старайтеся робити все навпаки. Першочергово треба визначитися, ким хочете стати, а потім обирати заклад вищої освіти.

Спробуйте себе вже в майбутній професії та ніколи не бійтеся помилятися. У школі є багато предметів, де школяр розуміє, що подобається, а що навпаки. Також в цьому допомагають гуртки та курси, де ви обираєте в якому напрямку хочете розвиватися: танці, співи, малювання, журналістика та інше.

І головне, помилятися – це нормально. Важливо вміти змінити ситуацію та слухати тільки себе, а не поради інших.

Схожі статті