Вчені назвали найпродуктивніший час доби: це не ранок

Науковці прийшли до висновку, що продуктивність і когнітивні здібності людей досягають свого піку лише після обіду.

Прийнято вважати, що ранок – це найпродуктивніший час доби. Однак фахівці з Університетів Монаша в Австралії і Гранади в Іспанії спростували цю широку поширену думку.

Про це повідомляє GQ.

Вчені провели цікавий експеримент, в якому взяли участь 500 тисяч студентів. Всі вони здавали іспити в певний час: 9:00, 13:30 і 16:30. Спеціалісти продовжували дослідження протягом п’яти років, вибираючи в середньому шість іспитів для кожного учасника експерименту.

Так, дослідники з’ясували, що найкращі результати з точки зору продуктивності і, отже, кількості балів були досягнуті в тестах, які завершувалися о 13:30.

 

Годинник
Годинник

Науковці прийшли до висновку, що продуктивність і когнітивні здібності людей досягають свого піку лише після обіду. При цьому влітку продуктивність мозку краща ближче до ранку, а взимку – до вечора.

Тож якщо вам потрібно виконати якісь важливі завдання, які потребують великого напруження і концентрації, перенесіть їх на післяобідній час. Таким чином ви отримаєте результат, про який і не мріяли раніше.

реклама

Поділіться статтею

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов: нарешті отримав гідну професію

Найпопулярнішим учасником відомого езотеричного шоу "Битва екстрасенсів" став Хаял Алекперов, який брав участь аж у двох сезонах проєкту. Чоловік позиціонував себе, як серйозний спеціаліст і одразу ж отримав довіру аудиторії. Куди зник айзербайджанський провидець і чим займається зараз?
Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими

Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими: справжня любовна драма в акторській династії

Наталія Сумська завжди була неймовірною красунею, тому не дивно, що Анатолій Хостікоєв закохався у майбутню дружину тільки-но її побачив. Але мріям студента не судилося збутися. Чому шляхи подружжя розійшлися на десятиріччя, дізнайтеся у нашій статті.
Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві

Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві: хто винен у тому, що артистка ледь не пішла з життя?

Популярна українська співачка Аліна Гросу ледь не пішла з життя на репетиції перед концертом. Стало відомо, що сталося під час тренувань. Зараз з артисткою все в порядку і вона навіть не скаржиться на недбалість команди, через що, власне, могла статися трагедія.
Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі

Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі: втік від Холостячки, аби сховати сльози

Прощання другої холостячки Злати Огнєвіч та її фаворита Дмитра Шевченка виявилося вельми драматичним. Чоловік не зміг впоратися з емоціями і покинув жінку без пояснень. Учасник здивував усю Україну бурхливою реакцію, адже раніше стримував себе попри будь-що.
Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою

Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою: співак не збирався одружуватися, але підкорився долі

Роман Сасанчин та його вагітна наречена Іванна декілька днів тому стали офіційно чоловіком та дружиною. Співак вперше розповів, чому раптово став одруженою людиною і як відсвяткував найважливіший день у житті подружжя. Усі деталі читайте у нашій статті.

Популярне

Останні новини