У кого більше: всі чоловіки Олени Зеленської та всі жінки Володимира Зеленського від Кравець до Брежнєвої

Якщо є щось більш захоплююче в історії Президента України Володимира Зеленського, ніж його кар’єра, то це історія кохання, яку він прожив зі своєю дружиною Оленою. Майбутній політичний лідер закохався у першу леді у юнацькі роки.

Всі чоловіки Олени Зеленської та всі жінки Володимира Зеленського

Олена ж тоді знаходилася у стосунках з іншим хлопцем, особистість якого досі залишається загадкою. Понад декілька років Зеленський намагався підкорити серце красуні і, врешті-решт, вона дала йому шанс. Пара зустрічалася 8 років, а після вирішила побратися. Тоді Зеленський вже був суперзіркою.

Олена Зеленська обрізала волосся і зробила модну стрижку короткий боб
Всі чоловіки Олени Зеленської та всі жінки Володимира Зеленського

У реальному житті для Володимира Зеленського не існувало іншої жінки. Втім, він брав активну участь у розвитку кіноіндустрії в Україні. Тому перецілував безліч красунь.

Усі жінки Володимира Зеленського до Олени Зеленської
Всі чоловіки Олени Зеленської та всі жінки Володимира Зеленського

Так, наприклад, Володимир знімався разом з Вірою Брежнєвою у фільмі “8 нових побачень”, в якому була маса романтичних сцен. Не менше уваги Зеленський приділив і своїй іншій партнерці Наді Дорофєєвій, з якою також був вимушений цілуватися на знімальному майданчику.

Володимир Зеленський та Надя Дорофєєва
Всі чоловіки Олени Зеленської та всі жінки Володимира Зеленського

З Настею Короткою комік також мав безліч сцен, але вони не були настільки зближуючими.

А от найбільше часу пан Президент провів разом зі своєю близькою подругою та колегою Оленою Кравець, яка здебільшого була його сценічною дружиною. Гумористи провели разом з глядачами велику кількість часу і стали наче однією сім’єю. Спогади про ці часи досі живуть у серцях всієї команди, а втім ніхто не приховує, що після перемоги у виборах Володимир Олександрович вимушено віддалився від колективу.

Схожі новини