Топ 7 ознак того, що ваші стосунки здорові

Хтось мудрий сказав, що кохання – це не тоді, коли дивляться у вічі один одному, а тоді, коли дивляться в одному напрямку. Ось 7 ознак, за якими зможете зрозуміти, чи ваше кохання живе.

Ви здатні сміятися над собою і один над одним

Здоровий, доброзичливий сміх – це те, чим хочуть ділитися люди, відкриті один на одного.

Якщо ви можете щиро посміятися над своїми курйозними випадками та над випадками, які трапилися з вашою половиною і при цьому ще заохотити до цього партнера, то з вашими стосунками усе гаразд. Головне, щоб сміх був лагідний і без їдкої іронії, коли підтрунюють над партнером.

Ви здатні проявляти свої почуття щодня

Ви маєте потребу доказувати своє кохання різними дрібними речами, будь то філіжанка кави чи фрукти, поставлені на столик біля робочого місця партнера. Або миття брудного взуття після прогулянки. Головне, щоб це робилося не показово, а невимушено.

Ви маєте спільні цінності орієнтири

Для того, щоб сімейне життя було життєдіяльним, а стосунки розвивалися, у вас має бути спільна базова орієнтація. Це – методи виховання ваших дітей, ведення господарства, релігія, хобі, література і мистецтво. При чому для гармонійних сімейних стосунків достатньо лише трьох ціннісних орієнтирів.

Ви довіряєте один одному

Ви не мучитеся запитаннями, чому ваша друга половина ще не вдома, як зазвичай. Ви не намагаєтеся підглянути смс в телефоні, ви не стежите за поглядом партнера на вечірці – ви йому довіряєте. Так само і ви не маєте давати приводів для недовіри до вас. І пам’ятайте, що квотум довіри у стосунках, як правило, дається тільки один раз.

Ви не граєтеся у мовчанку

Ви не ведете підрахунок тих добрих справ, які ви зробили своєму партнеру. Ви не очікуєте від партнера тієї самої віддачі.

Якщо у вас назріло незадоволення, то ви просто про це кажете партнеру і просите обговорити те, що вас турбує. Якщо вам ідуть назустріч, то питання досягти компромісу залишається питанням часу.

Ви спільно вирішуєте проблеми

Ви відкриті один на одного, ви спільно обговорюєте і вирішуєте проблеми, особливо ті, які стосуються сердечних і інтимних справ. Те ж саме стосується і побутових проблем.

Ви відповідальні за свої слова і вчинки

Зрілі стосунки характеризуються тим, що кожен партнер відповідає сам за себе, а не шукає причину і не звинувачує іншого.

Підготовано і написано на основі сучасних авторських статей з психології стосунків.

 

реклама

Поділіться статтею

Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.
Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої

Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої, яка оплакує покійного сина співака

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова розповіла, що вже підготувала позов до суду на колишню дружину артиста Ларису Созаєву. Дівчина планує стягнути з жінки гроші, але розмір суми замовчує. Що зараз відбувається к родині співака, читайте у нашій статті.

Популярне

Останні новини