Свято 7 серпня 2021 року: що можна і не можна робити на Успіння праведної Анни – бабусі Христа

Святий канон знає кількох родичів Ісуса Христа. Його бабуся Анна стала праведницею, якій поклоняються віряни.

Анна з Назарету була простою жінкою, яка жила у любові та злагоді з коханим Іоакимом. Працьовите подружжя тужило лише про одне – не було дітей. Вже почала старіти пара, а нащадків все у них і не з’являлося. Сусідки пліткували, а чоловіки насміхалися над Іоакимом.

Не витримав чоловік, подумав, що на ньому – великий гріх. Взяв аскезу і пішов до пустелі молитися. Його праведна Анна дізналася, що її коханого принижують, стала в пості і молитві скорботно просити Бога про дарування їй дитини.

Свята Анна

Господь почув молитви своїх вірян та обидва почули від Ангела добру звістку – буде донечка. Але дівчинка буде непроста – її благословлятиме весь рід людський. У Анни народилася Богородиця.

Заборони 7 серпня

Так, як Анна хотіла поповнення у родині та плекала свою родину, не можна сваритися. Особливо слід утриматися від скандалів та лихих слів матерям та їх донькам. Щоб не розгнівати святу влаштуйте невелике свято собі та мамі. Згадайте все хороше, що подарувала вам рідна людина. Також привітати можна і бабусь.

Тім, хто планує завагітніти, слід помолитися сьогодні у храмі та бажано поставити свічку біля образу праведниці Анни.

Також зверніть увагу на сьогоднішню погоду. Якщо день хмарний, дощить – то зима теж буде холодною та суворою. Недарма у народі святу Анну кликали “Ганна-Зимовказівниця” або “Ганна-холодниця”.

Помоліться за знайомих Ганн, Макарієв, Микол та Олександрів сьогодні.

Схожі статті

Точно не 25 грудня: яка справжня дата Різдва Христового — вчені приголомшили відповіддю

Свято Різдва у світі відзначають 25 грудня. Відомо, що син Божий Іісус народився взимку у першому році нашої ери. Але чи дійсно це так? Яку відповідь дають вчені — читайте в матеріалі "Сенсації".

Світяться і блищать: 5 простих ідей зробити красивий новорічний декор власноруч

Створення різдвяного і новорічного декору — цікаве заняття, яке створює навколо атмосферу свята і домашнього затишку. Пропонуємо читачам "Сенсації" 5 ідей, як власноруч створити новорічний декор.

З 1 грудня: велика Лаврська дзвіниця відкриває резиденцію Святого Миколая – ось що там буде

З 1 грудня 2024 року у великій дзвіниці Києво-Печерської Лаври запрацює Резиденція святого Миколая. Які локації там будуть працювати та коли можна навідатись туди — дізналася "Сенсація".

День святого Миколая 2024: дата за новим церковним стилем, традиції і звичаї свята

День святого Миколая за старим стилем в Україні відзначали 19 грудня. Але вже другий рік поспіль ця дата змістилась. Коли саме українці шанують памʼять святого Миколая — розповість "Сенсація".

Яке церковне свято 12 квітня 2024 – все про цей день, що не можна робити та яким прикметам можна довіряти

Яке свято 12 квітня 2024? Дізнайтеся в нашому матеріалі, що це за день, які прикмети можна розпізнати, яких традицій дотримуються віряни та чого уникають.

11 квітня 2024 — яке сьогодні церковне свято, і чого не варто робити, щоб не лити в майбутньому гіркі сльози

Яке церковне свято 11 квітня 2024 року? Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися, що у цей день святкують віряни, яким традиціям слідують, а також, які є прикмети та повір'я.