Класичний рецепт універсального тіста для пельменів, вареників і чебуреків

Часто домогосподарки зіштовхуються з проблемою, коли тісто на пельмені, вареники або чебуреки виходить наче резина. Цей нюанс нібито не такий помітний після того, як страва відварюється та подається на стіл з соусом. Однак насправді одного разу приготувавши правильне тісто, повернутися до старих рецептів стає просто неможливим. Давайте ознайомимося з універсальним рецептом приготування тіста на пельмені, вареники та чебуреки, яке виходить смачним, ніжним, а головне таким, яким має бути.

Інгредієнти

  • Борошно — 4 склянки
  • Вода — 1 склянка
  • Яйця курячі — 2 штуки
  • Сіль кухонна — 1 чайна ложка

Класичний рецепт універсального тіста для пельменів, вареників і чебуреків

По-перше, для того, щоб тісто вийшло ідеальним, необхідно підготувати фільтровану або бутильовану воду. Жорстка вода категорично не підходить для приготування смачного тіста.

Як приготувати універсальне тісто для пельменів, вареників і чебуреків

Кухонну сіль додаємо у склянку води та ретельно перемішуємо до повного розчинення. Після цього ретельно просієюмо борошно. Звісно, якість борошна також впливає на смак тіста, тож чим вищий ґатунок, тим кращий результат.

Класичний рецепт універсального тіста для пельменів, вареників і чебуреків

Насипаємо 3 склянки борошно у миску, розбиваємо туди ж курячі яйця і додаємо води. Починаємо замішувати тісто. По мірі замішування додаємо залишок води. Щоб тісто не прилипало до рук змащуємо його соняшниковою олією. Після цього тісто варто накрити та залишити відпочивати на 5-7 хвилин.

Коли тісто постоїть, можна приступати до створення вашої страви.

Але найголовніший секрет приготування вашого тіста — це щира любов до рідних, яких ви збираєтеся частувати.

Схожі новини