Домашній майонез на молоці та без яєць: рецепт, за яким він виходить у сто разів смачніше, ніж із супермаркету

Для того щоб приготувати смачний майонез недостатньо знати класичний рецепт його приготування, адже зазвичай він залишає усіх, хто намагається зробити цей соус в перший раз дуже незадоволеними та розчарованими.

Ми поділимося рецептом приготування даної заправки на звичайному молоці, і до того ж без яєць. Зважаючи на поточні ціни на яйця, цей рецепт ще й бюджетний. Результат буде приємним, а головне не залишить вас розчарованими.

Інгредієнти

  • Рослинна олія  — 200 мілілітрів
  • Молоко високої жирності — 100 мілілітрів
  • Сіль кухонна — 1 чайна ложка
  • Цукор звичайний — 1,5 чайна ложка
  • Гірчиця — 2 чайні ложки

Рецепт приготування домашнього майонезу

Перш за все, усі інгредієнти мають бути однієї температури, бажано кімнатної. Молоко обов’язково обирайте максимальної жирності, якщо ви хочете, щоб ваш майонез був смачним та приємним за консистенцією.

Домашній майонез
Домашній майонез

Усі вищевказані інгредієнти необхідно помістити в один посуд та трохи перемішати. Після цього занурюємо у массу блендер і починаємо збивати інгредієнти впродовж 10-15 хвилин.

В результаті у вас має вийти густий соус ванільного кольору з приємним ароматом. За бажанням до готового майонезу можна внести будь-які спеції. Соус відправляється до холодильнику і зберігається максимум 10 днів.

Домашній майонез рецепт
Домашній майонез рецепт

Пам’ятайте, що домашній майонез за властивостями дещо відрізняється від придбаного. Тому якщо ви не дотримуєтеся температурних режимів, він може розподілитися на фракції. І звісно, псуватися він буде моментально, якщо ви залишите його поза холодильником, адже в ньому немає консервантів.

Схожі новини