Кріп вродить надзвичайно пишним та соковитим: 1 ложка на грядку, і зелені – море

Вирощування густого та пишного кропу може стати справжнім випробуванням, якщо ви проживаєте в регіонах сонячних, які не славляться рясними опадами.

Дійсно, останнім часом господині часто скаржаться на те, що таких врожаїв кропу, як раніше вже непомітно. В умовах високої температури влітку та відсутності регулярних дощів дана рослина не активно зростає, а також постійно засмучує сухим та жорстким листям.

Безумовно, перш за все, для отримання хороших результатів необхідно дати достатню кількість вологи для рослини. Цілком можливо, що в цьому питанні вам допоможе крапельний полив, який економить кількість витраченої води, і при цьому не залишає грядку без води.

Чим підживити кріп для рясного врожаю

Чим підживити кріп, щоб він виріс пишним та темно-зеленим
Городник розповів, чим підживити кріп для рясного врожаю

Але найчастіше всього поганий ріст кропу зумовлений недостатньою кількістю азоту. Відновити цю недостачу насправді неймовірно просто. Для цього вам знадобиться звичайний карбамід, або в народі більш відома сечовина.

Для грядки буде достатньо всього 1 чайної ложки. Розводимо її на 5 л води та поливаємо кріп. Таку процедуру можна проводити кожні 7-10 днів. І вже через місяць ви побачите неймовірної краси траву, яка ідеально підійде для приготування супів, других страв, м’яса і свіжих салатів.

Городники розповіли, чому кріп жовтіє на грядці та як його врятувати
Городники розповіли, чому кріп жовтіє на грядці та як його врятувати

Також рекомендуємо Вам подбати про хороше місце посадки кропу. Частіше його ставлять там, де з’являється вільне місце, не турбуючись про те, чи буде там комфортно рослині. Але насправді необхідно обрати ділянку, яка добре освітлена, але не постійно знаходиться на сонці, тобто, наприклад, після дванадцятої години дня там з’являється тінь від інших рослин. Це необхідно для того, щоб листя кропу не згорали на сонці, адже він доволі легко отримує опіки в червні та серпні.

Також пам’ятайте, що кріп хоч і любить вологу, але при цьому обирає добре дреновані ділянки без застою вологи, інакше він може швидко загнити. Оком кліпнути не встигнете, як кропу як не бувало.

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.