300 г на 6 л води і гнилих яблук більше не побачите: плоди великі, блискучі та ідеально чисті

Якщо яблука постійно гниють, можливо варто подумати про цей метод, який колись активно використовували наші бабусі та дідусі. Результат – ідеальні плоди.

З однієї сторони яблуні можуть давати рясні врожаї навіть у непідходящих умовах. Що би не відбувалося: ці плодові дерева завжди винагороджують своїх господарів навіть за мінімальний догляд. Але часто городники хочуть все ж таки отримати не просто врожай, а якісний врожай, без гнилі та хробаків.

Як правильно обробити яблуню від гнилі

Садівники розповіли, чим підживити яблуню в березні для гарного врожаю
Дачники розповіли, як правильно обробити яблуню від гнилі

Що у такому випадку можна зробити? Не дарма мідний купорос досить популярний навіть зараз. І ми рекомендуємо у цій непростій задачі звернутися саме до даного способу.

Для якісної обробки вам знадобиться всього 300 г. Відміряємо необхідну кількість мідного купоросу, беремо 1 літр теплої води і 5 літрів холодної води. Обов’язково знадобиться пульверизатор. Якісно помийте його, адже всередині можуть бути залишки від попередніх препаратів.

Мідний купорос спочатку розчиняється у літрі теплої води, а потім до розчину додається 5 л холодної. Нам необхідно отримати абсолютно однорідний препарат.

Даним розчином обробляємо дерева декілька разів на сезон з інтервалом приблизно у 2 тижні. Пам’ятайте про те, що обробку необхідно проводити або вранці, або ввечері. Не можна, щоб у цей час на поверхню дерева потрапляло пряме сонячне проміння, інакше не обійтися без опіків.

Також обов’язково подбайте про свій захист. Працювати змінним купоросом необхідно максимально обережно, як із будь-якими іншими препаратами. Одягайте респіратор, захищайте руки гумовими рукавицями. Якщо препарат потрапив у дихальні шляхи, обов’язково промийте ніс та рот.

Для підвищення ефективності також можна використовувати амінокислоти, які як правило добре закріплюють препарат на поверхні рослини і не дають дощам та росі швидко видалити його.

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.