П’ятниця, 5 Березня, 2021

Анастасія Волочкова оскандалилася новим фото з іконою: осудив навіть священник

Анастасія Волочкова завжди відрізнялася несамовитою сміливістю. Проте, все мусить мати свої рамки.

Анастасія Волочкова прославилася на всю СНД своїм талантом. Висока статна білявка назавжди вкарбувалася у пам’ять співвітчизників своїми майстерними рухами. На сцені великого балету зіркова балерина кружляє з 1994 року.

У 1998 році отримує від Володимира Васильєва запрошення в Великий театр на головну партію Царівни-Лебідь у його новій постановці «Лебедине озеро». Вона станцювала також партії Нікії («Баядерка»), Раймонди, Феї Сирени («Спляча красуня») у постановці Юрія Григоровича.

Своїм талантом Настя затьмарила конкуренток навіть у Лондоні.

Тим не менш, з 2011 року про свою особистість легендарна артистка нагадує провокаційними знимками та неоднозначними підписами до них. Саме Волочкова є авторкою підпису про казкове Балі.

Сама балерина розповідала, що спеціально робить такі публікації у своєму блозі в Інстаграмі. Все для того, аби роздратувати “жовту пресу” та позбавити роботи настирних папараці, які діставали артистку на піку її кар’єри.

Де межа дозволеного?

Всі давно звикли, що зірка обожнює шокувати прихильників та критиків неоднозначними світлинами. Проте, останнє фото, опубліковане 17 січня засудила навіть церква.

Анастасія Волочкова дуже любить епатувати своїх підписників.

Зірка стоїть поруч зі святою, що є покровителькою всіх нещасних у шлюбі жінок. Крім того, що не можна з’являтися перед іконами без покрову, жінка поставила флакон парфумів у вигляді чобітка, що також не корелюється з церковними законами. Це виглядає, щонайменше дивно, так, як Волочкова завжди позиціонує себе, як релігійну особу.

Отець Василь прокоментував ситуацію московському виданню так:

Коментар священнослужителя “Вечірній Москві”

Сама ж балерина закрила доступ до коментування своєї світлини та вирішила опублікували ще ряд нових, аби ту було важче знайти.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини