Неділя, 16 Травня, 2021

Фотографія видала перші зморшки Ані Лорак: ось чому від поп-діви пішов турецький красень Мурат Налчаджиоглу

Як тільки зірки не намагаються приховати свій вік: фотошоп, уколи краси, операції - все це марно, адже зміни природні беруть гору.

Ані Лорак по праву можна вважати однією з найуспішніших зірок. Почавши кар’єру у юному віці, співачка вже понад 10 років сяє на вітчизняній естраді. Поп-діва зробила карколомну кар’єру в Україні, але через тиск активістів та загрозу зірвання концертів вимушена була покинути країну.

Зараз жінка займається творчістю у Москві.

Співачка, окрім запису пісень, активно приділяє час своїй вроді та стилю. Зараз їй 42 роки, проте, виглядає вона так само, як коли починала свою кар’єру. Здавалося, що вікові зміни обійшли її стороною.

Ані Лорак продовжує користуватися популярністю у чоловіків. Про її романи ходять сотні пліток, а її світлини набирають сотні тисяч лайків від преставників сильної статі.

Вдягається жінка стильно, але дуже елегантно. Вона знає, що її сильна сторона – це красиві довгі ноги та підтягнута струнка фігура.

Секрет її відмінної форми – дуже простий, адже безліч годин проводить жінка на репетиціях, де разом з танцювальною групою виконує швидкі та запальні танці.

Не забуває також Ані Лорак ще й про тренажерні зали, які регулярно відвідує. Проте, останнє фото без прикрас видало наскільки змінилася українська співачки за роки, поки не з’являлася в ефірі національних телеканалів.

Видно, що зірка спеціально зображує втомлену стосунками жінку. Проте, якщо збільшити світлину, стане зрозуміло, що незначні зміни у зовнішності Ані Лорак все ж таки є.

Ані Лорак виглядає втомленою

Помітно, що з віком обличчя Ані Лорак набуло більш виразних рис та втратило дитячу наївність. У жінки з’явилися вилиці та впадає в око витончений ніс. Незмінними лишилися пухкі губи та фірмові дві родимки на підборідді.

Та фотошоп все ж таки є присутнім на фото. Наприклад тут:

Складається враження, що обличчя жінки знаходиться у легкій димці. Її виразні вилиці фотограф вирішив зрівняти.

Поділіться статтею

DZIDZYO та Оля Уибульська

Цибульська зізналася, що отримувала погрози через статус “розлучниці” від екс-дружини Дзідзьо та її оточення

Публіка досить довго чекала на коментар від Ольги Цибульської, яка серйозно постраждала від новини про розлучення Дзідзьо.
Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.

Популярне

Останні новини