Середа, 19 Травня, 2021

Що відомо про коханих жінок молдавського мачо Дана Балана: не Тіною Кароль єдиною

Дан Балан намагається підтримувати репутацію ловеласа, але не завжди можна все тримати під контролем, а інформація просочується , наче вода крізь пальці.

Особисте життя молдавського ловеласа Дана Балана являється однією з найгарячіших тем серед прихильників. Дан Балан рідко розмовляє про свої стосунки і не ділиться спогадами або новинами ні з пресою, ні зі своїми слухачами. Його кліпи наповнені зображенням оголених жіночих тіл, а сам співак часто обирає бентежні сюжети: то на героїнь відеострічки нападає маньяк, то дівчата переслідують священника, тощо.

Одруження співака

Незважаючи на те, що журналісти приписують виконавцю різні романи, інтрижки із зірками шоу-бізнесу, чоловік був у серйозних стосунках. Балан відрізнявся вірністю дружині і родині. Дан Балан був одружений з 2004 по 2009 рік. Його першою обраницею стала Елла Крупеніна – вона подарувала Дану Балану сина.

Христина Руссу

Згодом, через  кілька років після розлучення, Дан Балан почав романтичні відносини з Христиною Руссу. В той момент дівчина була подругою сестри артиста. Мріям нової дівчини Дана Балана не судилося збутися: чоловік так і не повів румунку під вінець.

Дан Балан з сестрою

Проте, він пристрасно доглядав за Христиною, дарував їй букети квітів, прикраси. Нова пасія Балана не могла позбутися від ревнощів до Віри Брежнєвої, з якою співак записав пісню дуетом. Подрузі Руссу зізнавалася, що вона не може довіряти коханому, тому пара часто лається.

Що по Тіні?

А стосунки Дана з Тіною Кароль знаходяться за завісою таємниці. Одні вірять, що це лише піар і тільки, інші вірять у велике кохання між артистами та чекають весілля, або хоча б офіційного зізнання. Артисти неодноразово неоднозначно розмовляли один з одним прямо на камеру та використовували свою популярність, яка виросла через їх роман і просували кар’єру за допомогою сумісних дуетів.

Можливо зараз Дан Балан одружений, але цього ніхто не знає. Тому залишається чекати, коли співак сам захоче поділитися своїм щастям.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини