Неділя, 28 Лютого, 2021

Які родини зірок – приклад вірності й любові: Оля і Вадим Полякови, Ольга Сумська і Віталій Борисюк та інші

Чи існує кохання у шоу-бізнесі? Ця сфера дуже мінлива і завжди працює на те, щоб зацікавити глядача, тому не всьому тут можна вірити.

Шоу-бізнес – екстравагантна сфера. Тут головні навіть не зірки, а їх прихильники, адже популярність зірки вимірюється цікавістю до неї. Часто знаменитості ідуть на хитрощі, щоб заволодіти увагою ще більшої кількості людей. У хід ідуть навіть нечесні способи самопіару: спекуляції на темах здоров’я, ментальних відхилень, шлюбів та розлучень.

Не секрет, що є розповсюджений прийом, коли продюсери вигадують для своїх підопічних гучні романи, які насправді є лише фейком. Проте, і тут є чесні знаменитості, які вийшли заміж за кохану людину та тримаються її все життя.

Оля і Вадим Полякови

Вони познайомилися, коли молодесенька білявка Оля приїхала виступати на святі у вже дорослого Вадима. Пара одразу зрозуміла, що вони створені один для одного. Співачка народила коханому двох дочок.

Оля і Вадим Полякови. Фото взято на просторах мережі.

Камалія та Захур

Історія знайомства Камалії та її пакистанського принца дуже схожа на долю Полякової Олі: артистка зустріла свою долю теж під час виступу на корпоративі. Проте, дуже довго Наталія (так звати Камалію насправді) не приймала знаки уваги наполегливого Захура. Тим не менш, він її очарував. Родина у зірки міцна: двоє дочок-близнят.

Камалія з чоловіком
Камалія з чоловіком. Фото взято на просторах мережі.

Ольга Сумська та Віталій Борисюк

Ось ця пара знайшла один одного на сцені театру. Ольга тоді була заміжня, але, коли зустріла Віталія – одразу зрозуміла, що не за того вийшла заміж. Стосунки пари почалися понад 30 років тому.

Ольга Сумська показала старі світлини зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком
Ольга Сумська зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком. Фото взято на просторах мережі. 

Віталій і Світлана Білоножко

Пара разом провела 40 років життя і зупинятися на цьому не збирається. Лишається тільки по-доброму позаздрити їх ідеальному тандему.

Віталій і Світлана Білоножко. Фото взято на просторах мережі.

 

Поділіться статтею

Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Катя Осадча показала ексклюзивні знімки з мамою: світська левиця поряд з мамою схожа на мале левенятко

Батьки Каті Осадчий нечасто світяться в мережі але завдяки святкування з нагоди дня народження шанувальники телеведучий побачили нові світлини.
Василіса Фролова готується народити найближчим часом та у честь події розсекретила стать майбутньої дитини

Вагітна Василіса Фролова розповіла про батька первістка: незапланований шлюб через незаплановану дитину

Василіса Фролова не розсекречувала ім'я таємничого чоловіка впродовж 9 місяців.

Популярне

Останні новини