Вівторок, 20 Квітня, 2021

Курйозні та “не дуже”: ТОП – 3 найцікавіших перших знайомств батьків знаменитостей та їх зіркових обранців

Не у всіх знайомство з батьками проходять мирно за святковим столом.

Надя Дорофеєва та Дантес

Мати Наді Дорофеєвої добре знала, хто такий Володимир Дантес. Адже на той час він був зіркою популярної “Фабрики зірок”. Надя розповідає, що її мати настільки зраділа новині про знайомство з молодим співаком, що сильно розхвилювалася.

Вона накрила стіл, привела себе до ладу, але наче перетворилася на іншу людину. Балакуча мати Наді раптом замовкла. Тим не менш, коли зрозуміла, що Дантес полюбляє готувати, їх стосунки перешли одразу на новий рівень: вони добре подружилися і прийнялися готувати разом.

Камалія та Мухаммед Захур

Коли мати Камалії вперше побачила Мухаммеда Захура, вони знаходилися на світському заході. Молодий чоловік східного походження одразу сподобався жінці, яка навіть не знала, що він має якесь відношення до її доньки.

Раптово він підійшов до Камалії та відвів її у сторону, аби залишитися наодинці. Це неабияк здивувало мати співачки. А через декілька днів виконавиця сповістила своїх батьків, що одружується з багатієм. Щастю не було меж.

Альона і Тамерлан

Батьки Альони познайомилися з Тамерланом при загадкових та курйозних обставинах. Справа в тому, що Альона виїхала зі своєю родиною на пікнік. І раптово машина батька виконавиці загрузла у піску.

Її коханий одразу ж прибіг на допомогу. Тільки-но він приїхав, батько Альони всучив йому лопату і сказав: “Копай”. І Тамерлан копав. Згодом майбутня родина познайомилася ще раз, але при більш офіційних обставинах. Наречений співачки та батьки одразу ж поладнали. Але залогом цього став випадок з автомобілем.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини