Субота, 8 Травня, 2021

Ольга Горбачова перетнула межу: зірка розповіла усі подробиці любовної сфери їхнього з Юрієм Нікітіним життя

Ользі Горбачовій вдається дивувати користувачів. Зірка розмовляє з ними наче з друзями, але забуває, що існує деяка межа.

Ольга Горбачова зараз активно займається різноманітними духовними практиками і з радістю ділиться досвідом разом зі своїми підписниками та звичайними користувачами. На сторінці знаменитості в соціальній мережі можна знайти безліч різноманітної інформації стосовно побуту та любовних стосунків. Відома білявка спокійно дискутує на подібні теми і не відчуває сорому, так як є дуже розвинутою та продвинутою особистістю.

Ольга Горбачова розповіла про “любовні справи” з Юрієм Нікітіним

Нещодавно на особистій сторінці Ольги в соціальній мережі Instagram з’явився відеоролик у розділі stories, у якому Ольга розповіла про “спеціальні зустрічі” з чоловіком. Так, виявилося, що подружжя практикує побачення поза домівкою для того, щоб провести час разом.

Для особливо сором’язливих Ольга Горбачова пояснила свої формулювання — співачка мала на увазі інтимні стосунки з продюсером.

Ольга не стала приховувати – іноді їй доводиться виховувати свого чоловіка. Так, Юрій Нікітін час від часу дозволяє собі запізнюватися на побачення з обраницею. Очікування знаменитості на коханого можуть затягнутися на годину.

Ольга розповідає, що ніколи не чекає на Юрія. Якщо він дозволяє собі запізнитися і не повідомити співачку про це, то вона просто встає і уходить, а повертається  додому біля дев’ятої вечора. Звісно, це турбує Юрія і він більше не дозволяє собі таких речей. Точніше, він не забуває, що має бути пунктуальним наступні 5-6 побачень. А потім виховний процес починається знову. Співачка жартує, що так вони з Юрієм і виховують одне одного. Власне, як це відбувається у кожному шлюбі.

Поділіться статтею

Сосо Павліашвілі

Як виглядає жінка, яка приборкала холостяцький запал Сосо Павліашвілі: єдина дружина на останок життя

Сосо Павліашвілі — темпераментний та несамовитий. Втім, знайшлася жінка, яка змогла впоратися з його пристрастю.
Брати Меладзе з екс-дружинами

Колишні дружини Костянтина і Валерія Меладзе вийшли з тіні та розповіли, як екс-чоловіки їм зраджували

Деякі зірки до шлюбу та стосунків ставляться не дуже серйозно. Давайте дізнаємося, як розлучилися брати Меладзе зі своїми колишніми дружинами.
Герой статті Ярослав

11-річний хлопчик врятував маленькій дівчинці життя, забувши про власне здоров’я та благополуччя

Маленький герой не роздумуючи кинувся на порятунок маленькій дівчинці.
Українські зірки

Олег Винник, Ніні Матвієнко та інші українські зірки, які не посоромили рідне село і вибилися в люди

Село - колиска України. Багато знаменитостей народилися і виросли там, довели, що не походження, а талант дійсно мають значення.
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв вперше відверто розповів про розлучення з Жанною Бадоєвою: кохання, яке стало нерозділеним

Ніхто не очікував настільки ніжних та добрих слів про колишню дружину Бадоєва.

Популярне

Останні новини