Понеділок, 17 Травня, 2021

Юрій Горбунов показав, як Катя Осадча виглядає без макіяжу та процедур краси: навіть брови не пофарбувала

Катя Осадча виглядає зовсім по-іншому без гриму та прикрас.

Всі ми прекрасно знаємо, що реальний зовнішній вигляд зірок шоу-бізнесу дуже відрізняється від звичного нам екранного. Адже оператори, світло-оператори, візажисти та костюмери роблять усе необхідне для гарної ефірної картинки. Тим не менш, іноді відверті фотографії зірок з відсутнім макіяжем може вразити.

Юрій Горбунов показав дружину “без прикрас”

Юрій Горбунов кохає свою дружину такою, яка вона є. Тому для нього не складає проблеми опублікувати фотографію коханої без макіяжу на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Так, телеведучий опублікував романтичну світлину з коханою на весняних вулицях міста. Чоловік нагадав підписникам, що сьогодні Вербна неділя та порадував їх видом “котиків”, міських пейзажів та натуральним обличчям своєї вродливої дружини, яка навіть не пофарбувала брови.

Нагадуємо, що мережа зараз повна чуток про цікаве положення відомої української телеведучої. Катерина Осадча останнім часом обирає дивні наряди та сукні, які приховують її фігуру. Саме це стало головною причиною, з якої користувачі вважають, що жінка чекаю на третю дитину від Юрія Горбунова.

У Катерини вже є дорослий син Ілля та чотирирічний спадкоємець відомого шоумена — Івасик Горбунов. На жаль, телеведуча ніколи не розповідала, скільки дітей планує виховувати. Однак, зважаючи на той факт, що у Юрія Горбунова лише один син, то логічно, що чоловік міг захотіти ще одну дитину. Користувачі порівнюють поведінку Каті з її поведінкою, коли вона виношувала другу дитину. Мовляв, і сукні такі ж, і манера поведінки така сама.

Поділіться статтею

Історія вічного кохання Дмитра Шепелєва та Жанни Фріске

Історія вічного коханння Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва: як шоумен та їх маленький син пережили втрату зірки

0
Жанна Фріске тяжко хворіла, проте, її відхід з життя в 2015 році став великим потрясінням для всіх рідних, друзів, колег і фанатів.
Потап та його колишня дружина

Як зараз виглядає друг Потапа, у якого він поцупив дружину та чию доньку виховував впродовж багатьох років?

Потап доволі суперечлива фігура в шоу-бізнесі і одним з неприємніший пунктів в цого біографії є роман з дружиною друга.
Дан Балан

Дан Балан після скандалу в “Голосі країни” заявив про новий шанс: симпатія до Тіни стала чимось більшим?

Дан Балан доволі рідко радує своїх підписників подібними заявами. Деякі з користувачів написали, що від публікауції співака ледь не втратили свідомість.
Камалія зі своїм чоловіком Мохаммадом Захуром

Як виглядають діти Мохаммада Захура від першого шлюбу: все, що відомо про минуле життя чоловіка Камалії

0
Про кохання української співачки Камалії та її пакистанського чоловіка Мохаммада можна писати романи, але до зустрічі одне з одним кожен жив своїм життям.
Українські зірки

Оля Полякова, Катерина Кухар, Таюне та інші артистки, які показали шпагат ширше, ніж в Анастасії Волочкової

Анастасія Волочкова - не просто популярна балерина, жінка прославилася своїм нереальним шпагатом. Подивіться, хто з українських зірок не гребує повторити трюк.

Популярне

Останні новини