Понеділок, 17 Травня, 2021

Головний вовк країни Олег Винник зізнався, що має кохану: таємна дружина артиста Таюне нарешті буде визнаною

Олег Винник пройшов детектор брехні та зізнався, що має обраницю.

Узимку Олег Винник завітав у студію телепередачі “Говорить Україна”, щоб відповісти на самі каверзні питання та розповісти усю правду стосовно свого особистого життя і кар’єри. У чому він, до речі, досяг успіху.

Правда від Олега Винника

Спеціально для глядачів та своїх шанувальників співак пройшов тест на детекторі брехні. Він підтвердив, що 20 років тому працював гувернером для 2 хлопчиків. А також спростував теорію, що йому допомагала заможна прихильниця на початку його кар’єри.

На питання про пластичні операції, Олег Винник відповів категоричне “ні”. Тобто, найпопулярніший міф стосовно головного вовка країни був розвіяний. Також співак заперечив, що має 32 дітей.

Більшість вірить, що Олег не попрощався з матір’ю. Журналісти повідомляли, що Винник знаходився на концертах, коли його маму ховали. Це виявилося неправдою. Співак одразу ж повернувся з Миколаєва, щоб попрощатися з найріднішою людиною у своєму житті.

Кохана Винника

На запитання про наявність коханої у житті артиста, він відповів “так”. Тобто, здогадки стосовно Таюне можуть бути правдою. Особливо на цю думку наводить той факт, що Винника про це не спитали у студії.

“Мені огидно дивитися, коли потреба у артиста, йому нічого показувати людям, і вивертає своє все. Але робити піар на потаємному я не буду, що у мене ще залишилося? Я навіть коли в ресторан приходжу поїсти, всі знімають на телефон. Я спочатку не міг їсти, а потім змирився. Чи є хоча б одна річ, про яку не хочу говорити? Є те, що для мене святе і сокровенне. І мені не важливо, що зі мною буде завтра. Я сьогодні щаслива людина, адже маю все, що називається щастям”, – сказав Олег Винник.

Поділіться статтею

Бездітні зіркові пари українського шоу-бізнесу

Потап і Настя Каменських, Дантес і Дорофєєва та інші зіркові пари, які залишаються бездітними навіть у шлюбі

0
Батьками хоче бути не кожен. Це суто особиста справа кожної людини, але статус зірки зобов'язує відкриватися перед публікою навіть в таких делікатних питаннях.
Валерій Меладзе

Валерій Меладзе запевняє, що Ані Лорак бреше про домагання: співак розповів інакшу правду про співачку

Валерій Меладзе нарешті перервав мовчання та пояснив, чому домагання були неможливими.
Українські зірки

Оля Цибульська не втрималася та зізналася, чи повпливала на розлучення Дзідзьо і Славії: “Люблю Мішу”

Оля Цибульська - співаюча ведуча, яка має безліч хітів. Популярність їй принесла також участь у дуеті з Михайлом Хомою.
Надія Матвєєва

Куди пропала і як виглядає телеведуча Надія Матвєєва після закриття проекту “Все буде добре”?

0
Відома українська телеведуча Надія Матвєєва полюбилася глядачам саме завдяки проектам "Все буде добре" і "Все буде смачно".

Популярне

Останні новини