Нова Холостячка Злата Огнєвіч отримала тумака від колишнього коханця та вирішила шукати щастя на проекті

Раніше почути подробиці любовної сфери особистого життя Злати Огнєвіч було неможливо. Співачка серйозно розділяла кар’єру та все, що повинно залишатися поза камерами.

Однак, зважаючи на останні події, артистці необхідно було розповісти про колишній досвід стосунків, щоб учасники розуміли, з якою жінкою мають справу. Тому Злата не соромилася і розповіла журналістам каналу “Україна” усе як на духу, не приховуючи непривабливих деталей.

Биття посуду та ляпас

Красуня Злата Огнєвіч.

Злата розповіла, що останні стосунки, в яких вона перебувала, були схожі на італійські. Пара постійно сварилася і розмовляла на підвищених тонах. Співачка пригадала, що вони били посуд і були схожі на сімейку з Півдня.

Втім, роман дуже швидко вигорів. Під час однієї з таких бурхливих сварок чоловік не стримався та дав ляпаса коханій. А потім швидко покинув квартиру.

“І дійшло до того, що він мене вдарив по обличчю і пішов з дому. Коли він повернувся, я сказала: “Все, збирай валізи, на цьому все закінчено”. Це була остання крапля”, – згадала Злата Огневич.

На цьому відносини Злати Огнєвіч з колишнім хлопцем дійсно були закінчені. Наступна Холостячка підкреслила, що не відчувала себе у безпеці поряд з ним і боялася його, тому ніякі прохання пробачити не подіяли на неї.

Злата Огнєвіч

Нагадуємо, що раніше Злата не була готовою до серйозних стосунків, так як була сконцентрована на розвитку музичної кар’єри. Зараз зірка запевняє, що здатна поєднувати родину та сцену і мріє про весілля.

Бажаємо дівчині знайти своє кохання на проекті і бути щасливою!

Схожі новини