Понеділок, 21 Червня, 2021

Переможець шоу “Голос країни” Роман Сасанчин одружується: що відомо про наречену та якою була пропозиція

Переможець вокальних шоу "Голос. Діти-2" та "Голос країни-10" Роман Сасанчин одружується. Обраниця молодого виконавця сказала йому "Так".

Вперше Роман завоював перемогу в “Голосі” у 2015 році, знаходячись в команді Тіни Кароль. Свій тріумф вони з української поп-дівою повторили через 5 років вже в дорослому сезоні. В якості призу Сасанчин отримав квартиру в Києві, куди переїхав ще до того, як зробив ремонт. Незабаром у житла з’явилася і господиня на ім’я Іванна, їй 23.

Роман Сасанчин та Тіна Кароль
Роман Сасанчин та Тіна Кароль

З майбутньою дружиною Рома познайомився в компанії спільних друзів. Як Іванка розповідала в програмі ЖВЛ, на той момент вона знала його як маленького хлопчика, який виграв “Голос”, проте в реальному житті вона побачила перед собою вже не підлітка, а змужнілого парубка. Втім, підкорити її серце Сасанчину вдалося далеко не відразу.

Роман та Іванна у програмі ЖВЛ
Роман та Іванна у програмі ЖВЛ

Сам він відразу дав їй зрозуміти, що відчуває симпатію, тоді як вона довго тримала оборону і навідріз відмовлялася від побачень. Роман не став впиватися стражданнями та пішов у наступ. Поступово Іванна піддалася його чарам і вже незабаром вони разом переїхали до столиці.

Роман Сасанчин зі своєю нареченою Іванною
Роман Сасанчин зі своєю нареченою Іванною

Так пара швидко подолала цукерково-букетний період і занурилася в спільний побут. Навіть скарбничку сімейного бюджету закохані поповнюють разом, працюючи в одній з мереж супермаркетів. Саме робота касиром дала Ромі зрозуміти, що таке зворотна сторона популярності.

Цікаво, що ще нещодавно герої статті запевняли, що поспішати з весіллям і дітьми не будуть, однак, судячи з Інстаграму Сасанчина, він щойно зробив пропозицію коханій, на що та відповіла згодою. Схоже, весілля не за горами!

Роман Сасанчин освідчився коханій
Роман Сасанчин освідчився коханій

Поділіться статтею

Віктор Павлік і Катя Репяхова

Покинув чоловік? Молода дружина Віктора Павліка повідомила про погані новини, які дуже засмутили її

Катя Репяхова не змогла приховати від підписників свій розбитий вщент настрій і той факт, що на це є причина.
Оля Полякова

Що скаже коханий? Оля Полякова опинилася на руках імпозантного чоловіка і почала загравати на камеру

Суперблондинка не посоромилася та опинилася на руках в іншого чоловіка.

Популярне

Останні новини