Дмитро Комаров з червоним і запухлим обличчям розповів, хто посприяв погіршенню його здоров’я: “Аж постарів”

Дмитро Комаров втрапив у халепу і розповів, хто став причиною його поганого самопочуття.

Дмитро Комаров не припиняє працювати навіть під час пандемії. Цього року мандрівник вирішив показати українцям їхню батьківщину і показати їм, куди ж вони можуть відправитися, якщо навіть закони природи проти подорожей. Буквально нещодавно розпочалися зйомки у рівненських та поліських лісах, де телеведучий разом зі своєю знімальною командою збирав чорницю і отримав деякі пошкодження.

Обличчя Дмитра Комарова серйозно постраждало

Автор і ведучий проєкту “Світ навиворіт” на “1+1” Дмитро Комаров, який нещодавно відсвяткував своє 38-річчя, постраждав від укусів комарів та ґедзів.

Так, нещодавно зірка українського телебачення опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію, на які він постав зовсім “не у формі”. Обличчя Дмитра було дуже червоним та запухлим. Виднілися здоровенні пухирі. Дмитро навіть здався доволі засмученим, хоча це йому не властиво у подібних ситуаціях. У дописі до публікації він поспішив пояснити, що постраждав від кровосисних комах.

На фотографію, яка просто не могла залишити байдужим, збіглися навіть зірки українського телебачення, які поспішили втішити свого колегу. Зокрема, Анатолій Анатоліч пожартував, що Дмитро виглядає так само, як він вранці. А Надя Дорофеєва просто була ошелешеною. Підписники зірки також не залишилося в стороні та почали співчувати кумиру.

Цікаво, що дружина зірка красуня Кучеренко ніяк не відреагувала на цю фотографію. Будемо сподіватися, що вона втішала коханого по телефону.

Поділіться статтею

Влад Яма і Наталія Могилевська

“Найкраща пара”: Влад Яма не стримав своїх почуттів до Наталі Могилевської, які приховував роками

0
Відомий український хореограф Влад Яма публічно звернувся до поп-діви вітчизняної естради Наталії Могилевської, не стримуючи почуттів.
Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини