Чому онука Софії Ротару порвала з нареченим-французом перед весіллям та поїхала геть: недостатньо заможний?

Справа йшла до весілля, але Софія раптом заявила про те, що не має наміру продовжувати стосунки з обранцем. Що ж сталося насправді?

Ще рік тому Софія Євдокименко (єдина онучка Софії Ротару) перебувала у стосунках з французьким бізнесменом Марко Дюменілом. Пара багато подорожувала. Познайомилися молоді люди у Лондоні, так як обидва там навчалися. Власне, проживали вони також у Лондоні. Варто відмітити, що уся родина Софії живе на даний момент у Великобританії: і батьки, і рідний брат Анатолій.

Чому Софія розсталася з нареченим Марко?

Софія Євдокименко та Марко Дюменіл.

Після весілля її двоюрідної сестри Соні з’ясувалося, що дівчина вже самотня. І хоча модель не розповідає публіці майже нічого особистого, згодом стало відомо, що заручена Софія не збиралася виходити заміж.

І зіркова бабуся, і онучка протримається одної й тої ж самої думки — одружуватися рано, а попереду великі перспективи. Дівчина вирішила присвятити себе кар’єрі, розвитку своєї особистості і так далі. Втім, вона дуже швидко знайшла нового кавалера в особі Дениса Жданова. Чоловік виявився набагато заможнішим за попереднього обранця. І що більш підозріло — це сміховинно крихітний проміжок часу між розривом з французом та появою на публіці з новим коханим.

Софія Євдокименко і Денис Жданов
Софія Євдокименко і Денис Жданов

Цілком імовірно, що Софія Євдокименко просто зробила вибір на користь Жданова. Також у житті дівчини послідували й інші зміни — вона переїхала з Лондона до Нью-Йорку, де намагається і далі просуватися як модель. Зараз вони проживають з бізнесменом у квартирі, імовірно в районі Сохо. Денис дуже часто знаходиться у робочих роз’їздах та відрядженнях, тому на особистій сторінці дівчини він фігурує досить рідко.

Поділіться статтею

Настя Каменських

Стали відомі учасники концерту до Дня Незалежності на НСК “Олімпійський”: Настю Каменських не покликали

Цього року Україна святкує 30 років своєї незалежності. Дізнайтеся, хто буде вітати нас на урочистому концерті.
Алла Мазур

Стало відомо, ким насправді є брат Алли Мазур: телеведуча довго не наважувалася розповісти про нього

Алла Мазур - дуже скритна особа українського шоу-бізнесу та навіть їй не вдалося приховати своєї рідні.
Ніна Матвієнко

Про доньку Ніни Матвієнко знаємо, а ким стали та як виглядають її сини: справжніх козаків зростила

Ніна Матвієнко має трьох дітей. Якщо за життям її доньки стежить вся Україна, то про синів маловідомо.
Легендарні зірки

Софія Ротару, Таїсія Повалій та інші зірки, які не змогли змиритися з віком: роблять все, щоб бути молодими

Всі жінки, не тільки зірки бажають якомога довше бути молодими. Втім, саме багато знаменитостей не може змиритися зі своїм віком.

Популярне

Останні новини